Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Ευνοϊκή ρύθμιση καθυστερουμένων ασφαλιστικών εισφορών ΤΣΜΕΔΕ


nicola100

Recommended Posts

Βρε συ πως βγάζουμε ΑΠΥ άμα χρωστάμε μου λές?? ?Σκέφτομαι την αρχική δόση να σκάω να βγει η ενημερότητα....αλλά άμα η αρχική δόση είναι +1Κ τι γίνεται??? Πάλι το μπλοκάκι του φίλου θα χρησιμοποιώ??

Link to comment
Share on other sites

οτι και αν σου πω @@@@ θαναι.....

 

 

ζητα απο την πεθερα σου :oops:

ολοκληρο μηχανικο γαμπρο θα κανει :mrgreen:

 

χωρις πλακα το μονιμο αγχος μου ειναι μην αρχισω να χρωσταω.....γιατι ειναι μην σε παρει η κατηφορα :sad:

Link to comment
Share on other sites

Αφού δεν με έχει πάρει με τις πέτρες ακόμη...Και ο πατέρας Κρητικός έτσι??

 

Το τελευταίο ξαναπές το...Κράτα γραμή Μαζινό με νύχια και δόντια καραεντελώς χωρίς πλάκα....Αμα σε τσουβαλιάσει δεν μαζεύεται με την καμία....Θυμίσου το αυτό

Link to comment
Share on other sites

Κρητικος? με κρητικια και εσυ κατα 50% πας για γαμο δεν ξεφευγεις!!!

 

ετσι μουχαν πει και για την δικια μου οταν τους ειπα οτι ειναι 50% απο ρεθυμνο και δεν τους πιστευα!!

 

ΚΟΥΦΕΤΑ ποτε τρωμε?

το 13 ειναι το τυχερο σου νουμερο τσεπωσες και το βιβλιο αχχαχα

 

 

Το τΣΟΥΒΑΛΙΑΣΜΑ το ειδα σε ΟΧΥΡΑ με μεγαλα σεντουκια και πολλα παγια εσοδα που καταντησαν χειροτερα και απο το ξεπουλημα του ΤΑΙΠΕΔ!!!

 

αν δεν ερθουν αναδρομικες αυξησεις η χρονια βγηκε απο παγια εξοδα πρωτα με υγεια

 

ασε εχω να μαζεψω και την προικα για την κορη πουρχεται ουτε σε μηνα :mrgreen:

 

 

τωρα θαχω 1 παιδι και 1 κορη :mrgreen:

Edited by akius
Link to comment
Share on other sites

Αντε με το καλό...βάστα γερά...

 

Βρε σύντεκνε 50% Ρεθυμνο 50% Ηράκλειο η δικιά μου... Λες να φτιάχνουν γαμοπίλαφο ήδη?? :smile: . Αλλά άμα την δώ και από την καλή θα έχω backups για τις δύσκολες στιγμές, βλέπε κάτι ΤΣΜΕΔΕ κτλ....

Link to comment
Share on other sites

το βασικο ειναι η μακαροναδα με το τυρακι που σερβιρουν προς το πρωι !!!

 

ΑΦΡΟΣ !!! αφου εχεις πιει τον βοσπορο σου στρωνει το στομαχι

 

εγω πειραζω τη πεθερα μου αν εχει τιποτα αρδρευτικα αγροτεμαχια προς μυλοποταμο μερια για βιολογικα προιοντα :mrgreen:

 

το καλο ειναι οτι βολευει για διακοπες......και ας μην κοβουν αποδειξεις :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
 
 
CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

Είχα δει το μύνημα από έξω, αλλά περίμενα να γυρίσω σπίτι να βρω τα ντουκουμέντα...

Λοιπόν εχω το χαρτί μπροστά μου, από 2/5/2013. Για να ξεκινήσει διακανονισμός χρειάζεται παράβολο 50ευρώ+δόση 205.99ευρώ. Το υπόλοιπο μπάινει σε 9 δόσεις των 205.99ευρώ κάθε μήνα. Εννοείται πως πρέπει να εφοφλείς τις τρέχουσες όταν έρχονται για να είναι σε ισχύ.... Το ποσό που χρωστάω είναι 1875,18 ευρώ....

 

Αυτό με τις 48 δόσεις που πολλοί ίσως περιμένουν, ρώτησα και δεν ισχύει μου είπαν. Περιμένουν να ψηφιστεί αλλά μάλλον δύσκολο για τα ασφαλιστικά ταμεία. Αυτά μου είπαν, όπως επίσης ξέρω ότι μέχρι σήμερα δεν ισχύει το 48 δόσεις....

Γενικά με την μία ή άλλη περίπτωση μου τόνισαν!!! Να μπεις σε διακανονισμό μόνο όταν είσαι σίγουρος ότι θα τον τηρήσεις.....Αν τον χαλάσεις, στο μέλλον θα ξαναμπείς με πολύ δυσμενείς συνθήκες που είναι σχεδόν αδύνατο να ανταποκριθείς.....Εχεις δηλαδή ένα κανονάκι, φρόντισε να το αξιοποιήσεις κατάλληλα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.