Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

teemail


ckiriako

Recommended Posts

Ενα αλλο σπαστικο της υπηρεσιας ειναι οτι δεν εχει cookies και καθε φορα που πας να μπεις στο μειλ σου πρεπει να δινεις ονομα κ κωδικο. Δεν εχει αποθηκευση στοιχειων ή κατι αντιστοιχο..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 49
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγώ κατέθεσα την αίτηση mytee όταν κατέθεσα και τα χαρτιά για την άδεια άσκησης -ήταν κοντά τον απρίλιο- δεν έχω λάβει τίποτα ακόμα!!!

Link to comment
Share on other sites

Ξανακανε αιτηση. Μαλλον θα επρεπε να κανεις την αιτηση αφου ειχαν βγει τα αποτελεσματα της αδειας ασκησης. Δεν επρεπε να συμπληρωσεις στην αιτηση mytee αριθμο μητρωου; Τι εγραψες εκει?

Link to comment
Share on other sites

το άφησα κενό, στη σελίδα του τεε έλεγε πως μπορείς να καταθέσεις την αίτηση με τα άλλα δικαιολογητικά-όπως και να έχει την ξαναέστειλα -thnx

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Είμαι μέλος του τεε από τον Μάρτιο του 2009.Στα χαρτιά που είχα συμπληρώσει υπήρχε και μια αίτηση ώστε να έχω και e-mail από το ΤΕΕ. Ξέρει κάποιος αν στέλνουν τους κωδικούς ταχυδρομικά ή αν πρέπει να πάω εγώ να τους πάρω?

Link to comment
Share on other sites

Πρώτον, αποστέλλονται ταχυδρομικώς.

Δεύτερον, το ερώτημα - θέμα σου δεν είναι δημοσιευμένο στην σωστή θεματική ενότητα.

Τρίτον, είμαι βέβαιος ότι έχει -ήδη- απαντηθεί το ερώτημά σου σε άλλο θέμα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Συναδερφοι εχω προβλημα με το www.teemail.gr . Δεν ξερω για εσας εμενα δεν μου ανοιγει και εχω δωσει την ηλ.διευθυνση μου στο προγραμμα για τον εξοπλισμο γραφειου και δεν μπορω να δω τους κωδικους μου. Οταν παω να μπω μου λεει:

Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με το πιστοποιητικό ασφαλείας αυτής της τοποθεσίας Web.

 

Εσεις μπορειτε να μπείτε κανονικα;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.