Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

teemail


ckiriako

Recommended Posts

Καλησπέρα...

 

Έχω στείλει την αίτηση εδώ και 15 μέρες και ακόμα δεν έχουν έρθει οι κωδικοί. Με ποιο τμήμα του ΤΕΕ πρέπει να επικοινωνήσω, γιατί για το myTEE δεν αναφέρει (ή τουλάχιστον δε μπόρεσα εγώ να βρω) τηλέφωνο επικοινωνίας.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 49
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση, αλλά το τμήμα συνδρομών δεν είναι για τους συνδρομητές και όχι για τις δωρεάν υπηρεσίες του myTEE;

Link to comment
Share on other sites

Αλέξη, το @tee.gr δεν είναι το παλιό, είναι για όσους έχουν συνδρομή στη Τράπεζα Πληροφοριών του ΤΕΕ (Nomos, κλπ)

 

Αχιλλέα, δεν είναι έτσι τα πράγματα,

Επειδή έχω το προνόμιο να είμαι ένας από από τους πρώτους που χρησιμοποίησαν τις νέες και πιλοτικές, τότε, υπηρεσίες του ΤΕΕ, έχω διεύθυνση mail του τύπου @tee.gr (που τη χρησιμοποιώ συνεχώς από τότε) και κωδικούς για Nomos κλπ με username και pass που τα έδινε το ΤΕΕ χωρίς δυνατότητα να τα αλλάξεις.

Link to comment
Share on other sites

αν πάω τώρα να κάνω συνδρομή στην ΤΠ του ΤΕΕ, θα μου δώσουν email @tee.gr το @teemail.gr είναι το δωρεάν για τις υπόλοιπες υπηρεσίες (αμοιβές, μητρώο κλπ)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...

Εδώ και 3 ημέρες για περίπου 4-5 ώρες δεν μπορώ να λάβω και να στείλω κανένα email. Παρατήρησα σύνηθως απο τις 14:00 μέχρι τις 21:00.

Έχει κανείς άλλος το ίδιο πρόβλημα? Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.