Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

και ο Θεός κοιμήθηκε ή όπως λέει η παροιμία 'every dog has its day' ή 'miracles happen' κλπ και etc. Οι άγγλοι δίνουν κουράγιο και σε μας.

Link to comment
Share on other sites

35 λεπτά πριν, AMHxaNos said:

και ο Θεός κοιμήθηκε ή όπως λέει η παροιμία 'every dog has its day' ή 'miracles happen' κλπ και etc. Οι άγγλοι δίνουν κουράγιο και σε μας.

αλλιως το ξερω ....god save the queen ..... εαν μου κατσει ,θα παρω τη κυρα μου κ θα φυγω για 10 μερες Δ Πελοποννησο  

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι ο εθνικός ύμνος και μιλάει για 1 βασίλισα, απόψε ο God saved 18 queens ή queers ή hooligans with passports ή spoilt brats, ότι θες.
Κέρδα το στοίχημα και φύγε για 100 μέρες για χαβάη συν γυναιξί και τέκνοις αλλά με αλλη ομάδα. Και με επιχείριση δικιά σου.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, tetris said:

νικοστρι, άμα τα κονομήσεις, άσε κάτι στην κυρά και φύγε με το αίσθημα...

δεν με συμφερει ...η κυρα μου εχει πολλα περισοτερα απο εμενα ....

13 ώρες πριν, BAS said:

Και το αίσθημα μετά από 5-10 μέρες σε κυρά μεταμορφώνεται....:mrgreen:

τωρα...μας πηρες τις ταυτοτητες, για να μην πω κ το ΑΜΚΑ.

Η αληθεια ειναι οτι παω για 1,5 χιλιαρικο 

Link to comment
Share on other sites

έλεγα πριν το ματς ότι ήταν απώλεια για το βέλγιο που δεν θα έπαιζε ο Umtiti

τελικά δεν ξέρω αν πρέπει να ομολογήσω ότι έκανα λάθος ή αν πρέπει να μετρηθεί στα αυτογκόλ. τεσπα άντε γειά στους (κρυπτογερμανούς) βέλγους και τους οπαδούς τους που μας τα κάνανε μπαλόνια με τη δήθεν ομάδα τους

και τελικά τι έχει προσφέρει το βέλγιο (ως βασίλειο) στην παγκόσμια ιστορία? μια προδοσία στο ναπολέοντα, σφαγές στο κογκό και πατάτες τηγανιτές (σε σπορέλαιο) άντε και κάτι μοναστηριακές μπύρες. και στη σύγχρονη εποχή παιδεραστές υπουργούς και φορολογικούς παραδείσους σε βάρος των λαών της ευρώπης.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει καλά ήταν, πριν 1 μήνα ούτε στον ύπνο τους δεν θα το έβλεπαν, συγχαρητήρια στα λιοντάρια, game over και καλή τύχη το Σάββατο
Η πλάκα θα ήταν να έπαιζαν στον τελικό με την Ρωσία και ένας διαιτητής να κατακύρωνε γκολ εις βάρος τους με την μπάλα να μην έχει περάσει την γραμμή.
Τα tabloid έχουν έτοιμα τα πρωτοσέλιδα (και την σελίδα 3). Και οι 18 ήταν υπέροχοι, μπράβο και πάλι μπράβο αν και το football can go home από τώρα.

Edited by AMHxaNos
διόρθωση
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.