Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αεροφωτογραφίες


Recommended Posts

  • 2 months later...

Μήπως γνωρίζει κάποιος αν ξεμπλόκαρε το θέμα με τις παραγγελίες αεροφωτογραφιών από το Κτηματολόγιο?

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς ισχύουν ακόμα τα ιδια, ΓΥΣ και Υπουργείο Γεωργίας με την περιορισμένη γκάμα, υπομονή μέχρι την λήψη του 4178 θα λειτουργήσει

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Απο ΓΥΣ σε ενημερωνουν αν υπαρχουν και αν τελικα θελεις να τις παραγγειλεις? Ποσες μερες κανουν να ερθουν? ταχυδρομικα και ποσο χρεωνουν? γινεται ηλεκρονικα?

Link to comment
Share on other sites

Ηλεκτρονικά κάνεις την παραγγελία, σε ενημερώνουν  πόσο κοστίζει. Πας στην τράπεζα πληρώνεις το ποσό και μετά κάνεις εξουσιοδότηση την courier να πάει να παραλάβει έχοντας μαζί του το αποδεικτικό κατάθεσης. Όταν την έχουν έτοιμη πάει ξανά o courier και την παραλαμβάνει. Προσοχή τις ώρες και μέρες λειτουργίες (δεν είναι κάθε μέρα). 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Καλημέρα,

Θέλω να παραγγείλω μία αεροφωτογραφία απο τη ΓΥΣ που είναι σε κλίμακα 1:4000..Είναι η πρώτη φορά που θα παραγγείλω και δεν ξέρω αν είναι αρκετά ευκρινής ώστε να διακρίνεται η αυθαίρετη κατασκευή που με ενδιαφέρει..Στο τηλέφωνο με ρώτησαν αν ασχολούμαι με φωτοερμηνία ώστε να την επεξεργαστώ.Εγώ θεωρούσα ότι κάνουν κάποια ανάλυση με κέντρο το σημείο μεγένθυσης της αεροφωτογραφίας.Αν ζητήσω σάρωση μέχρι 2000 dpi είναι καλύτερα;;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.