Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Buildingcert εκτός λειτουργίας;


ΚΩΝ/ΝΟΣ

Recommended Posts

Ξαφνικά το buildingcert μου βγάζει άλλα νούμερα καταναλώσεων από το ΤΕΕΚΕΝΑΚ. Συμβαίνει σε κάποιον άλλον?

 

Κατέβασε το αρχείο πάλι από το buildingcert ξανά κάνε επίλυση στο ΤΕΕ ΚΕΝΑΚ. Δώσε προσοχή στον βαθμό απόδοσης  τερματικών μονάδων σε σύστημα θέρμανσης και ψύξης , μπορεί να έχει βάλει κόμμα (,) αντί για τελεία (.) 

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε το αρχείο πάλι από το buildingcert ξανά κάνε επίλυση στο ΤΕΕ ΚΕΝΑΚ. Δώσε προσοχή στον βαθμό απόδοσης  τερματικών μονάδων σε σύστημα θέρμανσης και ψύξης , μπορεί να έχει βάλει κόμμα (,) αντί για τελεία (.) 

 

Τρίτη και 13 στην κυριολεξία. Ενώ κανονικά έβγαζα ΠΕΑ σήμερα μου άλλαξε το pc το κόμμα (,) με τη τελεία (.) 

 

ευχαριστώ πάντως

Edited by zio7
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Καλησπέρα συνάδελφοι,

Προσπαθώ να μπω στο Buildingcert, βάζω πρωτα τον αριθμομητρωου, και εν συνεχεια username Και password, και δεν γινεται η είσοδος, ξερεις κανεις τι παίζει?

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Παράθεση

Η επιθεώρηση δεν μπορεί να υποβληθεί οριστικά εξαιτίας των παρακάτω προβλημάτων:

  • Ξεπεράστηκε το όριο του μέγιστου αρ. χρηστών στον server των υπολογισμών!. Παρακαλούμε ξαναδοκιμάστε αργότερα.

Τι κουλό είναι αυτό πάλι....?!

Link to comment
Share on other sites

Στην καταχώρηση γεωγραφικών δεδομένων μου βγάζει ένα ροζ φόντο και δεν φαίνεται ο χάρτης το κάνει και σε άλλους;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.