Μετάβαση στο περιεχόμενο

Δωρεάν διάθεση Ορθοφωτοχαρτών Αττικής από ΟΚΧΕ


venezia

Recommended Posts

  • 1 month later...

Φαίνεται πως μπήκαν μερικές περιοχές ακόμα, στον υποφάκελο Orthos_June.

 

Δυστυχώς όμως έχουν κάνει μια βλακεία και μάλλον εκ παραδρομής. Όταν κατεβάσεις τα τμήματα μια φωτογραφίας και τα εισάγεις στο πρόγραμμα που χρησιμοποιείς θα δεις ότι όλες οι φωτογραφίες παρ' ότι έχουν διαφορετικό όνομα είναι ακριβώς ίδιες και κάθονται στο κάτω αριστερά άκρο. Επικοινώνησα μαζί τους με email και δεν ήξεραν τίποτα. Εντούτοις μετά τους πήρα τηλέφωνο και διαπιστωσαν το πρόβλημα και μου είπαν ότι σε 3-5 ημέρες θα τις ξαναανεβάσουν σωστά αυτή τη φορά. Βέβαια η διαδικασία για να ξανακοπουν οι εικόνες και μάλιστα τόσες πολλές θέλει πολύ περισσότερο χρόνο. Ίδωμεν....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως που χρησιμοποίησα κανά-δυό από τις καινούργιες δεν είχα κανένα πρόβλημα. Πάντως καλά έκανες και τους ειδοποίησες να τα διορθώσουν.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον ήσουν τυχερός γιατί από ό,τι είδα και εγώ για κάθε φάκελο υπάρχει η πρώτη ορθο και οι επόμενες παρόλο που έχουν διαφορετική ονομασία είναι στην πράξη η πρώτη αυτή όρθο.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον ΗΜΟΥΝ τυχερός όπως είπες. Δοκίμασα να ανοίξω κάποιες ορθο (0470042030 ) από τη περιοχή του Αιγάλεω και όλες έχουν την ΙΔΙΑ εικόνα και το ΙΔΙΟ word file!!!!

 

Κάποιος εποίησε ,,,,,,

Θα ενημερώσω τον πρόεδρο του ΟΚΧΕ γι αυτό!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Πληροφορίες εδώ... http://www.okxe.gr/w...sAtticaOKXE.pdf

 

Βρε παιδιά βοήθεια. Προσπάθησα από όλα τα link να μπω και εγώ στο σύστημα για να κατεβάσω ορθοφωτογραφίες και το μόνο πράγμα που κατάφερα είναι να μου βγάζει συνέχεια το μήνυμα:

 

404 - Category not found

You may not be able to visit this page because of:

  1. an out-of-date bookmark/favourite
  2. a search engine that has an out-of-date listing for this site
  3. a mistyped address
  4. you have no access to this page
  5. The requested resource was not found.
  6. An error has occurred while processing your request.

Please try one of the following pages:

If difficulties persist, please contact the System Administrator of this site and report the error belo

 

Mπορεί κάποιος να βοηθήσεις. Ποια διεύθυνση χρησιμοποιούμε για να μπούμε στο σύστημα?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.