Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κατάθεση δικαιολογητικών Β' φάσης του Ν.4014/2011


Recommended Posts

Και κάτι τελευταίο (ένα ένα βγαίνουν γμτ)

"Αποδείξεις Προηγούμενων πληρωμών οφειλών" Αυτό τώρα τι είναι που το έχει και απαιτούμενο για πληρότητα??!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δε θυμάμαι να υπάρχει τέτοιο πεδίο στα "Αρχεία" ούτε να είναι απαιτούμενο για τη πληρότητα.

 

- edit - Υπάρχει αλλά δεν είναι σημειωμένο ως απαιτούμενο.

 

Εάν υπάρχουν συμψηφισμοί από παλαιότερες ρυθμίσεις (πχ 3843), τότε το χρησιμοποιείς. Διαφορετικά το αγνοείς και ανεβάζεις τα αρχεία κανονικά.

Γενικά μην ασχολείσαι με τι δείχνει ως απαιτούμενο το σύστημα,  αλλά με το τι είναι απαιτούμενο βάσει του νόμου.

Edited by yian
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να υποβάλλω ένα φάκελλο που είναι σε προσωρινή υπαγωγή για ολοκληρωμένη υπαγωγή, και μου εμφανίζει μήνυμα "αποκλείστηκε αναδυόμενο παράθυρο". Υπάρχει πρόβλημα με την διαδικασία ?

Link to comment
Share on other sites

Επέτρεψε τα pop up παράθυρα από τις επιλογές στο πρόγραμμα που χρησιμοποιείς για περιήγηση στο διαδίκτυο (firefox ή explorer κτλ)

Ευχαριστώ yian

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, έχω αυθαίρετα σε ολοκληρωμένη υπαγωγή.

Ανέβασα όλατ ααπαραίτητα αρχεία.

Τώρα, χρειάζεται να καταχωρήσω κάπως τις ενέρεγειές μου, ή αυτόματα το σύστημα δέχεται τα αρχεία;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.