Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Η ηλιθιότητα δεν πάει στα βουνά, κάπου κοντά μας τριγυρνά !


gvarth

Recommended Posts

@dratsiox , και μύτι-τακούνι για να κάνεις προσπεράσεις.

!

Αλλά το γαμάτο είναι ότι όταν έρχονται αυτοί οι μάγκες που οδηγάνε με το χέρι από έξω Γερμανία ή Ελβετία ή Γαλλία οδηγάνε σαν τις πουτανίτσες...πίπα κώλο και εμπλοκή δικέ μου !!!

Εκεί να τους δεις να σκάς στο γέλιο !!!

 

Και όχι μόνο εκεί. Εμένα μου έκανε εντύπωση όταν οδηγούσα σε στη Χαβάη σε ένα αυτοκινητόδρομο με 4-5 λωρίδες ανά κυκλοφορία που σχεδόν σταμάτησαν όλοι , κάνανε διαγώνια και ελευθεώσαν μία λωρίδα γιατί ερχόταν ένα ασθενοφόρο από πίσω.

Το αντίθετο είναι στην Αίγυπτο , εκεί δεν υπάρχουν ούτε φανάρια ούτε είναι αφαλισμένα τα αυτοκίνητα.

Edited by spy1551
Link to comment
Share on other sites

26/07 έξω απο το Νυδρί προς Βασιλική. Βενζινάδικο AVIN. Σκάει μύτη ένας Σερβος με Κλουβάκι VW του 1960 μετατροπή σε αυτοκινούμενο, δήθεν!!!!. Ο Ελλην Βλάχος πάει να του βάλει γκάζι. Βάζει την αντλία και ξεκινάει. Απο την διαρροή να γίνετε νέφος. Σταματάει, ξαναβάζει, πάλι νέφος φωτιά μικρή την σβήνουν. Ξαναβάζει φωτιά μεγάλη φοβούνται και φεύγουν μακρυά. Το φορτηγάκι καίγεται. Βγαίνει ο Βλάχος το αφεντικό και φωνάζει στον βλάχο υπάλληλο. Ο Σέρβος χάνει την Βαλκανική του φύση και το παίζει Σουηδός κοιτώντας σαν βλάκας. Πετάνε στην φωτιά άμμο (προφανώς δεν γίνετε τίποτα). Περαστικά αυτοκίνητα βγάζουν πυροσβεστήρες και την σβήνουν.

Link to comment
Share on other sites

Ροδόπουλε είναι αυτό που λένε "Ο επιμένων... Ελληνικά"! Το έκανε το θαύμα του ο Έλλην Βλάχος! Τον Σέρβο τον λυπάμαι πάντως! VW των 60s δύσκολα βρίσκεις!

Link to comment
Share on other sites

Ο Σέρβος φίλε μου έπρεπε να κάνει παρέα με την Ελληνα στην φυλακή και το πρατήριο να το έχουν σφραγίσει με την κατηγορία της επικίνδυνης για την δημόσια ασφάλεια ηλιθιότητας.

Link to comment
Share on other sites

Fiat uno έρχεται στο ΚΤΕΟ που δούλευα για έλεγχο. Διαρροή βενζίνης από το ντεπόζιτο οπότε κόψιμο, επισκευή και επανέλεγχος. Ο τύπος φώναζε επειδή λέει τα ΚΤΕΟ φτιάχτηκαν για να μας τρώνε λεφτά.

 

Μάνα με opel corsa του κουτιού έρχεται για έλεγχο. Μου σπάει τα @@@@ κανένα μισάωρο ότι την νοιάζει το αμάξι να είναι καλό και ασφαλές και ότι έχει να της το πω γιατί βάζει τα παιδιά μέσα κλπ κλπ κλπ. Τα καθίσματα δεν τα είχε πιασμένα με ζώνη ασφαλείας όμως....

Link to comment
Share on other sites

... Γι' αυτό δεν είμαστε Ευρώπη αλλά δημοκρατία "σοβιετικού τύπου".

Ενώ με μυαλά κολλημένα στον αντικομμουνισμό ... θα προοδεύσουμε ! κούνια που σε κούναγε
Link to comment
Share on other sites

dpapdpap, δίκιο έχεις, αλλά που και που χρειάζονται και σχόλια για να δικαιολογούν και τον τίτλο του νήματος. "Αφήστε όλα τα λουλούδια να ανθίσουν", που έλεγε και ο Μάο.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας ξανάρθες Δημήτρη , ελπίζω να πέρασες καλό καλοκαίρι , όχι ομφαλοσκοπώντας γιά το αποτέλεσμα του Ιουνίου .

 

Είναι και ο παππος ξεκούραστος , θα περάσουμε καλά .

 

Είναι και το γκάλοπ της Αλκο , αν βέβαια είναι αληθινό .

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.