Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

Για το πρώτο ερώτημα σωστά (240 + 30% x 560)

Για το δεύτερο δεν επιτρέπεται να πάρεις απάντηση από το forum...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δευτέρα έχει σώου στην γνωστή τράπεζα, γιατί ενώ είχα δηλώσει στο έντυπο για σύμβουλο έργου εμένα, σήμερα που πήγε ο πελάτης για κάτι άλλο, του έδωσαν πάλι το χαρτί για δικό τους σύμβουλο έργου....

Θα τους έχω μέσα τις αποδείξεις αλλά δεν μπορώ να βρω αν υπάρχει στάνταρ αίτηση γνωστοποίησης λογαριασμού...

Link to comment
Share on other sites

Έμπορος (λέβητες κ.τ.λ.) που έχει υπαχθεί στο πρόγραμμα και είναι συνιδιοκτήτης με ποσοστό 30% επί της κατοικίας, μπορεί να προμηθεύσει τα προϊόντα; 

Link to comment
Share on other sites

Σε ισόγεια μονοκατοικία με θερμαινόμενο χώρο 85τμ ο πελάτης μου θέλει να βάλει θερμόμόνωση και στεγάνωση με αφρό πολυουρεθάνης στο δώμα. Λόγω των προβόλων που υπάρχουν στο δώμα μαζί με το ύψος του στηθαίου η επιφάνεια που πρέπει να μπει ο αφρός είναι 130τμ.

Μπορώ (αφού αιτιολογήσω) να δηλώσω εμβαδό τα 130τμ ή θα απορριφθεί  η αίτηση?

Link to comment
Share on other sites

εχω και εγω αναλογη περιπτωση συναδελφε και απότι εψαξα εδω στο σαιτ ειδα οτι με καταλληλη αιτιολογηση βαζεις τα τ.μ. που οντως θα μονωθουν. δηλ και προβολοι αλλα και στηθαια που λες εσυ. ωστε να γινει σωστη δουλεια.

Link to comment
Share on other sites

Η αιτιολόγηση είναι αρκετά εύκολη και λογικά δε θα έχουμε πρόβλημα αλλά έχω διαβάσει σήμερα από την σελίδα 155 μέχρι την 257  και δεν έχω βρει κάποιον που να λέει ότι έκανε κάτι παρόμοιο, μόνο σε μια περίπτωση για 100τμ που έγιναν 125 αλλά εκεί είχαν θέμα με το Ε9

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.