Μετάβαση στο περιεχόμενο

[Α30] Παλιές δηλώσεις (Ν. 3843/10 & Ν. 4014/11) και Ν. 4178/13


Recommended Posts

¨Εχει νόημα να τρέξουμε την υποβολή αρχείων για όποια δήλωση είναι σε προσωρινή υπαγωγή και πληρώνει δόσεις ή όπως και να χει θα πάει στον 4178 με νέα σχέδια, έγγραφα και υποβολή τους μέσω του 4178?

Link to comment
Share on other sites

αρα καταληγουμε οτι καλο ειναι να ανεβασουμε ο,τι αρχεια προλαβαινουμε κ να τελειωνουμε με αυτους..

 

Καταλαβα.. τρεχάτε ποδαράκια μου λοιπόν!

Link to comment
Share on other sites

¨Εχει νόημα να τρέξουμε την υποβολή αρχείων για όποια δήλωση είναι σε προσωρινή υπαγωγή και πληρώνει δόσεις ή όπως και να χει θα πάει στον 4178 με νέα σχέδια, έγγραφα και υποβολή τους μέσω του 4178?

 

Όχι δεν έχει νόημα!!1

Όπως δεν έχει "νόημα" και το να συνεχίζει ο ιδιοκτήτης να πληρώνει τις δόσεις....

Link to comment
Share on other sites

Ρε ουστ από δω..

Ξεφτίλα έχει καταντήσει...

 

Άλλη μία κλασσική δημοσιουπαλληλίστικη απάντηση.

Λέμε κάτι, το αναιρούμε μερικώς παρακάτω, βάζουμε και ένα ίσως στο τέλος για να είμαστε καλυμμένοι.

 

Οι απαντήσεις του "τεχνικού συμβούλου του κράτους" θα έπρεπε να είναι:

1.

2.

3.

4.

τέλος.

Link to comment
Share on other sites

Να πω τώρα εγώ.. το ξέρω οτι σπαμάρω...αλλά πατάω το κουμπάκι να ανεβάσει αρχείο και δεν νιώθει!!!

 

Η δήλωση είναι εξοφλημένη αλλά σε προσωρινή υπαγωγή.. παίζει να μην μπορώ να κάνω τίποτα και να με πάει στον 4178 ;;; 

Link to comment
Share on other sites

¨Εχει νόημα να τρέξουμε την υποβολή αρχείων για όποια δήλωση είναι σε προσωρινή υπαγωγή και πληρώνει δόσεις ή όπως και να χει θα πάει στον 4178 με νέα σχέδια, έγγραφα και υποβολή τους μέσω του 4178?

 

Ό,τι έχω ανεβάσει στις προσωρινές υπαγωγές δεν το αλλάζω.

 

Ας έχουν αναφορά ότι η δήλωση προήλθε από την δήλωση του Ν.4014 με ΑΑ τάδε και να είμαστε καλά και να μην αλλάξουν και τα πρόστιμα.

 

Αφού θέλουν να πάρουν το τέλος ανταποδοτητκότητας ας το πάρουν. Συνδρομή μου όμως έχουν να πάρουν 3 χρόνια και δε θα πάρουν ποτέ.

 

Ξεφτίλες

Link to comment
Share on other sites

Θ' αναγκαστείς να τα αλλάξεις....

Γιατί να αναγκασθώ ? Θα πρέπει να υπάρχει επιλογή ότι τα αρχεία προέρχονται από δήλωση του 4014. Ποιός πληρώνει για νέα σχέδια ?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.