Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Ειδοποιητηριο ΤΣΜΕΔΕ


zefuros

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να αναφέρω ότι για καθαρά προσωπικούς λόγους (που δεν θα ήθελα να τους σχολιάσω) πληρώθηκε το κανονικό (μπλε ήταν) (δηλ. τα 1576) χθες. Και επειδή η τράπεζα μου κράτησε το ειδοποιητήριο και  δεν το είχα μπήκα να το ξανατυπώσω και πλέον μου βγάζει τα αναδρομικά με άλλον αριθμό ειδοποιητηρίου.

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Μένει να επιβεβαιωθεί αν και στους υπόλοιπους αν πλήρωσαν βγάζει το δεύτερο η αν το βγάζει εξαρχής... Δοκίμασα όλους τους browser s :) επιμένει στα 1576€. Εκτός αν έρθει μπόνους με την πληρωμή...

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι δυνατον να βγαζει το δευτερο,μονο αφου πληρωθει το πρωτο.κουλο φαινεται.απλως συνεπεσε χρονικα στην πληρωμη του georgegaleos

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικά (με πληρωμένο μόνο το κανονικό, όχι δηλ. τα αναδρομικά) βγάζει ασφαλιστική ενημερότητα κανονικά.

Δηλαδή αναγράφει πληρωμένο μέχρι την 31/12/2016 και με ισχύ έως 30/6/2017.

 

Edit: Με Bonus πόντους απο καρτες παιζει να πληρώσουμε; [emoji1]

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Στο δευτερο pdf που εχει τα αναδρομικα πληρωνουμε :

1.Για κυρια συνταξη 

2.Για κλαδο προνοιας

3.Για επικουρικη

4.Για κλαδο υγειας

 

Εχω δωσει τις θερμοτερες των ευχων μου εδω και χρονια για το οτι πληρωνω για τον ΟΑΕΔ.

Τωρα δινω ενα δευτερο σετ θερμων ευχων γιατι μου ζητανε να πληρωσω αναδρομικα για την υγεια απο το 2011 και βεβαια και ενα τριτο σετ και το πιο μεγαλο απο ολα γιατι μου ζητανε να πληρωσω @@@@@@@@@@@@κα απο το 2011.

Τις θερμοτερες λοιπον ευχες και σε αυτους που τα ψηφισαν και σε αυτους που τα εφαρμοσαν.

Edited by dimitris11140
Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσουμε και την "αψογη & κατατοπιστικότατη" ενημερωση απο τα γιδια του ταμείου για τα αναδρομικα στην αρχικη σελιδα του ΤΣΜΕΔΕ.

 

Σταλθηκε μεσω tapatalk

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσουμε και την "αψογη & κατατοπιστικότατη" ενημερωση απο τα γιδια του ταμείου για τα αναδρομικα στην αρχικη σελιδα του ΤΣΜΕΔΕ.

 

Σταλθηκε μεσω tapatalk

 

Αν τα εκαναν αυτα σε κανα αλλο κλαδο πχ αγροτες τα τρακτερ θα εκαναν ουρα απο την κρητη μεχρι την θεσσαλονικη.Εμεις που δεν εχουμε τρακτερ τι κανουμε ??????Μια λυση ειναι να αγορασουμε απο ενα τρακτερ ο καθενας.Μια αλλη λυση ειναι να κανουμε αυτο που γινεται συνηθως.Θα κατεβασουμε το συστημα και θα διεκδικησουμε το δικιο μας.........Δεν υπαρχουν αυτα που ζουμε.

Edited by dimitris11140
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

"Να προσθέσουμε και την "αψογη & κατατοπιστικότατη" ενημερωση απο τα γιδια του ταμείου για τα αναδρομικα στην αρχικη σελιδα του ΤΣΜΕΔΕ."

 

Πιστεύω το πρόβλημα αυτό επιλύεται με μια βόμβα Ναπάλμ. . .

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.