Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Εκτύπωση Διαδικτυακού Ειδοποιητηρίου ΤΣΜΕΔΕ


Engineer

Recommended Posts

Γεμίσαμε χομπίστες μηχανικούς που τους τα σκάνε (εισφορές) για να λένε ότι κάτι κάνουν.... 

Δεν μιλάω για κάποιον συγκεκριμένα αλλά υπάρχουν πολλοί και γι'αυτό μας τα κάνουν... Αγνοια και ανοησία...

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Η κατάσταση είναι τραγική , το ΤΕΕ στο κόσμο του (εκτός από κάποια περιφερειακά τμήματα) και κάποιοι συνάδελφοι γεμάτοι περηφάνια μας λένε πως πετυχαν στις πανελλήνιες συγνώμη στις εξετάσεις των ενεργειακών επιθεωρητών.Δυστυχώς ή θα αλλάξουμε επάγγελμα (ότι βρουμε) ή θα μεταναστεύσουμε.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Το ειδοποιητήριο για 10 χρόνια εγγεγραμένος στο ΤΕΕ και με την ειδική προσαύξηση μου ήρθε 2.274,18 ευρώ το εξάμηνο..Με μεγάλη μου λύπη λόγω ανεργείας και υποαπασχόλησης θα οδηγηθώ στην διαγραφή απο το μητρώο του ΤΕΕ γιατι δεν μπορώ να πληρώσω τις εισφορές.....

Link to comment
Share on other sites

ο   κοσμος  χανεται   και  το  ...........  χτενιζεται  . 

το  Β  2014    δεν  θα  αργησει   και  αυτο  .

ζωη  να  εχουμε  να  πληρωνουμε  .

Link to comment
Share on other sites

Α εγώ δεν έχω άγχος για το Β 2014, το έχω ήδη πληρώσει.

Τώρα προσπαθώ να πληρώσω ΟΛΟ το 2015 μαζεμένο...

Αλλά ακόμα να μου στείλουν το λογαριασμό.

Δεν αντέχω άλλο τόση καθυστέρηση.

ΕΛΕΟΣ!

 

Υ.Γ. Ρε, την παλεύετε;;;

Edited by tasxan206
  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

τα αναδρομικα και ολη την αυξηση γιατι δεν την βαλαν από τωρα;;;;.εκπτωσεις κανουμε;;;;αντε γιατι ειμαστε πολλοι μηχανικοι στην ελλαδα

Edited by savas76
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Να υπενθυμίσω ότι οι εισφορές αυξάνονται πλέον κάθε τριετία μέχρι του ποσού των 6.000 ευρώ το εξάμηνο. Ο παλιός Μηχανικός απέθανε, ζήτω το νέο πειραματόζωο 'μηχανικός'.

Link to comment
Share on other sites

Ζήτω το ΠΑΣΟΚ και Η ΝΔ αυτό εξάλλου είναι το μνμ που βγαίνει πάντα από τις εκλογές του ΤΕΕ όπου ψηφίζουμε εμείς.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.