Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εκτύπωση Διαδικτυακού Ειδοποιητηρίου ΤΣΜΕΔΕ


Engineer

Recommended Posts

Αυτό που λέει για τους μετά τους 1993, πως η καταβολή είναι για τέλη Σεπτέμβρη, είναι καινούρια παράταση ή έτσι ήταν από την αρχή;

 

Γιατί εγώ είχα μείνει σε τέλη Αυγούστου...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά τι λέει αυτή η ανακοίνωση του Στασινού; 

Πέρασε η μείωση των εισφορών;

Αλλά δεν πρέπει λέει να έχεις ληξιπρόθεσμες και πρέπει να καταβάλεις τις αυξημένες μέχρι σήμερα.

Ξέρει κανείς λεπτομέρειες; Πως γίνεται πρακτικά η διαδικασία;

Εγώ ας πούμε χρωστάω Α', Β' 14 και Α' 15. Τι κάνω;

Το καινούριο κτίριο ξεκινάει Δευτέρα ή όχι ακόμα;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο εμένα. Πάλι καλά που υπάρχει και αυτο το site και μπορουμε να ενημερωθούμε τι γίνεται ρε παιδιά γιατί αλλιώς......

Καλη συνέχεια σ όλους μας

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς για να γίνει χρήση της μειωμένης κλάσης (θα δούμε τις λεπτομέριες)... θα πρέπει να μην υπάρχουν εκκρεμότητες πρίν το 2015 (όχι το 2015Α αφού και αυτό θα πάει αναδρομικά στην χαμηλώτερη κατηγορία) ή να έχει γίνει διακανονισμός..... τουλάχιστον αυτό καταλαβαίνω από την διατυπωση του νόμου...

Πρακτικά για τους περισσότερους που από το 2015Α μπαίνουν στην τρίτη κλάση, αν πάνε στην πρώτη, αυτό σημαίνει -4000 ευρώ για τα δύο χρόνια που ισχύει η μετάταξη.

Edited by slammer
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, πριν λίγο και έτσι για δοκιμή, πάτησα το μαγικό κουμπάκι στο site του eΤΣΜΕΔΕ, συμπλήρωσα τα στοιχεία και κατέβασα τη λυπητερή.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.