Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Ηλεκτρονικό κατάστημα ΓΥΣ


Γιάννης

Recommended Posts

Εγώ για την περιοχή μου πάντως, τα 5άρια τα δανείζομαι από το δασαρχείο, φυσικά με τη σύμφωνη γνώμη τους, τα οποία και βγάζω φωτοτυπία και τους τα επιστρέφω....

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημέρα,

 

Γνωρίζετε γιατί δε λειτουργεί η ιστοσελίδα της Γεωγραφικής Υπηρεσίας Στρατού; Και πότε πρόκειται να επανέλθει; Θυμάμαι ότι ήταν πιλοτική η λειτουργία της, αλλά σίγουρα πολύ εξυπηρετική!

 

Χρειάζομαι επειγόντως ένα διάγραμμα 1:5000, και είχα βασιστεί στη δυνατότητα να το προμηθευτώ μέσω του ηλεκτρονικού καταστήματος!

 

Επίσης, γνωρίζετε εάν υπάρχει η δυνατότητα να προμηθευτεί κανείς διαγράμματα 1:5000 στην επαρχία, μέσω π.χ. κάποιας υπηρεσίας της Νομαρχίας;

 

Ευχαριστώ!

 

εμάς στα Χανιά, τους χάρτες 1:5000 τους έχουν ανεβάσει στο site της πολεοδομίας της Νομαρχίας:

http://www.chania.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=550%3A2008-08-01-12-32-19&catid=188%3Ameletes-topografiko&Itemid=360&lang=el

 

κ εγώ βασιζόμουνα στο e-shop του ΓΥΣ, φαίνεται να είναι κατεβασμένη προσωρινά η σελίδα. Ούτε στο google δεν τη βγάζει πιά...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

δε νομιζω να το ματιαξες μετα απο τοσο καιρο, αλλα για καποιο λογο δε μου δουλευει σημερα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ετοιμάζει κάτι αντίστοιχο η εταιρεία geomatics, νομίζω παίζει ήδη στην διεύθυνση geoserver.gr

 

αυτά που λέει το άρθρο αυτό ισχύουν?

 

http://www.naro.gr/19/2135047/ta-%C2%B5ustiria-ton-poleodo%C2%B5ion.html

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.