Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Το ΤΕΕ για τη διακοπή πρόσβασης στο πληροφ. σύστημα των Προσωρινών Ενεργ. Επιθεωρητών


ay8airetos

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 160
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πάντως και η διοίκηση του ΤΕΕ δεν πρέπει να μείνει ατιμώρητη για τη στάση που κράτησε στο ζήτημα των ενεργειακών επιθεωρητών. Δεν φτάνει να μας εξηγεί γιατί έκλεισε το buildingcert. Το πιο απλό που θα μπορούσε να κάνει είναι να πιέσει το υπουργείο για το άνοιγμα του buildingcert για όλους. Και θα μπορούσε βέβαια να σταματήσει τη διενέργεια των εξετάσεων μέχρι να διευθετηθεί το ζήτημα σαν ένα μέσο πίεσης πιο ουσιαστικό.

 

Προτείνω μια μέρα που θα έχουν δηλώσει συμμετοχή πάνω από 3-4 άτομα κάποια ώρα εξέτασης να συντονιστούμε να πάμε στο ΤΕΕ να κάνουμε μια παρέμβαση-διαμαρτυρία.

  • Upvote 9
  • Downvote 9
Link to comment
Share on other sites

Προτείνω μια μέρα που θα έχουν δηλώσει συμμετοχή πάνω από 3-4 άτομα κάποια ώρα εξέτασης να συντονιστούμε να πάμε στο ΤΕΕ να κάνουμε μια παρέμβαση-διαμαρτυρία

 

 

Δε θελω προχειροδουλειες.....

Να γινει και κανενας τραμπουκισμος...

Edited by terry
  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Τον έχετε αναλάβει εργολαβία τον τραμπουκισμό μας εδώ μέσα οι διαχειριστές.

Edited by terry
  • Upvote 2
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Εχει πολλη πλακα, παντως, η εμπαθεια και το κομπλεξ που επιδεικνυουν καποιοι χρηστες εδω μεσα, μοιραζοντας αρνητικες βαθμολογιες σε posts που τιποτα το αρνητικο δεν εχουν, μονο και μονο επειδη δε χωνευουν το συνταξαντα...

  • Upvote 4
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

@terry & ΒΑΣΙΛΗΣ Κ.

Παιδιά να με συμπαθάτε, αλλά ύστερα από πολύ καιρό μοίρασα από μια αρνητική ψήφο. Από μια στον καθέναν σας. Σ' εσένα terry για πρόκληση και σ' εσένα Βασίλη παρομοίως αλλά και και για άδικο τσουβάλισμα των διαχειριστών. Και το κάνεις κατ' εξακολούθηση.

Αυτά.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Τραμπουκισμός Βασίλη θα ήταν είτε κάποιος διαχειριστής να έσβηνε τα ποστ σου, είτε επίσης κάποιος διαχειριστής να σε μπάναρε από το forum. Αλλα επειδή εδώ δεν τραμπουκίζει κανένας, εκφράζεις ωραιότατα την άποψη σου και π.χ. εγω που προσωπικά την βρίσκω για τα περισσότερα θέματα ανατριχιαστική, ούτε που μου έχει περάσει από το μυαλό να σου σβήσω το οτιδήποτε σεβόμενος το δικαίωμα σου να εκφράζεσαι. Αλλά ηρέμησε επιτέλους λίγο!

Συνάδελφε inzaghi, σε όσα θέματα είτε ξεκινάνε ως καφενειακού χαρακτήρα, είχε καταληγούν να έχουν τέτοιον, η θετική και αρνητική ψήφος, καλώς ή κακώς, εκφράζει συμφωνία ή διαφωνία με την άποψη κάποιου, δεν είναι θέμα λάθος ή σωστού. Εγω προσωπικά έχω κοκκινήσει αρκετές τοποθετήσεις του Βασίλη και δεν θεωρώ πως έπραξα εσφαλμένα. 

Edited by DIMITRIS80
  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Τραμπουκισμός Βασίλη θα ήταν είτε κάποιος διαχειριστής να έσβηνε τα ποστ σου, είτε επίσης κάποιος διαχειριστής να σε μπάναρε από το forum. Αλλα επειδή εδώ δεν τραμπουκίζει κανένας, εκφράζεις ωραιότατα την άποψη σου και π.χ. εγω που προσωπικά την βρίσκω για τα περισσότερα θέματα ανατριχιαστική, ούτε που μου έχει περάσει από το μυαλό να σου σβήσω το οτιδήποτε σεβόμενος το δικαίωμα σου να εκφράζεσαι. Αλλά ηρέμησε επιτέλους λίγο!

Συνάδελφε inzaghi, σε όσα θέματα είτε ξεκινάνε ως καφενειακού χαρακτήρα, είχε καταληγούν να έχουν τέτοιον, η θετική και αρνητική ψήφος, καλώς ή κακώς, εκφράζει συμφωνία ή διαφωνία με την άποψη κάποιου, δεν είναι θέμα λάθος ή σωστού. Εγω προσωπικά έχω κοκκινήσει αρκετές τοποθετήσεις του Βασίλη και δεν θεωρώ πως έπραξα εσφαλμένα. 

Και μία φορά μου μπλοκάρατε την πρόσβαση στο λογαριασμό για 20 ημέρες γιατί δεν σας άρεσαν αυτά που έλεγα. Τέλος πάντων εγώ δεν ξέρω καν πως να βάζω αρνητική ψήφο σε κάποιον και δεν θέλω να μάθω γιατί δεν βάζω ποτέ. Αν μου αρέσει κάτι που έγραψε κάποιος δίνω +1 και τίποτε άλλο. Συνήθως όμως όταν γράφω κάτι που ενοχλεί τους γνωστούς λίγους, σε λίγα λεπτά έχει -3 από τους διαχειριστές και μετά από μία ημέρα που το διαβάζουν και οι άλλοι πάει στο +5.

 

Τουλάχιστον κάποιοι καταλαβαίνουν τόσο τον αγώνα που δίνουν κάποιοι για τους μηχανικούς, όσο και την προσπάθεια να ενημερώνουμε εδώ για τα θέματα που απασχολούν πραγματικά τους συναδέλφους.

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Τραμπουκισμός Βασίλη θα ήταν είτε κάποιος διαχειριστής να έσβηνε τα ποστ σου, είτε επίσης κάποιος διαχειριστής να σε μπάναρε από το forum. Αλλα επειδή εδώ δεν τραμπουκίζει κανένας, εκφράζεις ωραιότατα την άποψη σου και π.χ. εγω που προσωπικά την βρίσκω για τα περισσότερα θέματα ανατριχιαστική, ούτε που μου έχει περάσει από το μυαλό να σου σβήσω το οτιδήποτε σεβόμενος το δικαίωμα σου να εκφράζεσαι. Αλλά ηρέμησε επιτέλους λίγο!

Συνάδελφε inzaghi, σε όσα θέματα είτε ξεκινάνε ως καφενειακού χαρακτήρα, είχε καταληγούν να έχουν τέτοιον, η θετική και αρνητική ψήφος, καλώς ή κακώς, εκφράζει συμφωνία ή διαφωνία με την άποψη κάποιου, δεν είναι θέμα λάθος ή σωστού. Εγω προσωπικά έχω κοκκινήσει αρκετές τοποθετήσεις του Βασίλη και δεν θεωρώ πως έπραξα εσφαλμένα. 

Οταν συναδελφος ρωταει αν ανοιξε το συστημα οπως ακουσε απο καπου ή ειναι αρβυλα και τρωω αρνητικη ψηφο επειδη απαντησα, προφανως αρνητικα, παραθετοντας printscreen, τοτε, οχι, δεν ειναι διαφωνια. Κομπλεξ ειναι.

Σχωρα με.

Καληνυχτα.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.