Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

ΤΣΜΕΔΕ: Εκδόθηκαν τα Ειδοποιητήρια για το Α’ Εξάμηνο 2016


Engineer

Recommended Posts

Αντε καλο καλοκαίρι!! Παω να κλείσω εισιτήρια για Μύκονο να καεί το πελεκουδι :) :) 10 και σημερα λεμε...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ξέχασαν να προσθέσουν

 

"υπό την προϋπόθεση να έχουν εκδοθεί μέχρι τότε από το ΤΣΜΕΔΕ"

 

εκτός αν βγουν και μας πουν: το εξελάκι σας το δώσαμε, βάλτε ό.τι νομίζετε και βλέπουμε

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα σας, ξέρεις κανείς τι γίνεται με τη διόρθωση των εισφορών; Κάπου διάβασα πως σε τηλεφωνική επικοινωνία είπαν να πηγαίνουμε από το ταμείο για τα διορθωμένα.. Ξέρεις κάποιος αν ισχύει;

 

--------------------

 

Βρήκα αυτό σε μια κουβέντα, έχει ενημέρωση για την επόμενη εβδομάδα.. Παρακαλώ να μη δοθεί σημασία στη σελίδα στο σύνολο της!

 

http://syspeirosiaristeronmihanikon.blogspot.gr/2016/09/19916.html?spref=fb

Edited by sosi
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, ξέρεις κανείς τι γίνεται με τη διόρθωση των εισφορών; Κάπου διάβασα πως σε τηλεφωνική επικοινωνία είπαν να πηγαίνουμε από το ταμείο για τα διορθωμένα.. Ξέρεις κάποιος αν ισχύει;

Καλησπέρα,

από κοντά γίνεται η διόρθωση.

Στη δικιά μου περίπτωση ενώ online φαινόμουν 3η κατηγορία πάλι (παρόλο που είχα κάνει την αίτηση για αλλαγή κατηγορίας και δεν χρωστούσα και τίποτα) 

στο σύστημα του ΤΣΜΕΔΕ φαινόμουν 1η κατηγορία και η διαφορά οφειλόταν σ' ένα υπόλοιπο για την ειδική εισφορά ενός μήνα που δεν χρεώθηκε από τους

ίδιους στα προηγούμενα ειδοποιητήρια.Στο τέλος βέβαια μου έβαλαν και τόκο στο δικό τους λάθος!!!

Link to comment
Share on other sites

Από το σάιτ του υπερταμείου μας:

 

Η Δ.Ε. του ΕΤΑΑ-ΤΣΜΕΔΕ, αποφάσισε σήμερα 26.09.2016, να εισηγηθεί στο Δ.Σ. του ΕΤΑΑ την Τετάρτη 28.09.16, την παράταση πληρωμής των ασφαλιστικών εισφορών του Α εξαμήνου 2016 κατά έναν μήνα.

 

Αν θυμάμαι καλά και πέρυσι είχαν δώσει τελευταία στιγμή παράταση για ένα μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι μια ευχάριστη είδηση .... να είμαι λίγο πιο ήρεμος και επικεντρωμένος στην εργασία μου 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

θα γίνει Είναι σίγουρο Πάντως τουλάχιστον θα το ξέρουμε πριν την Παρασκευή Ο κόσμος ειδικά αυτό τον μήνα έχει να πληρώσει πολλά ενώ μέχρι και τον προηγούμενο πληρώναμε δόσεις φόρου Δεν μπορούν να πληρωθούν άμεσα όλα 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.