Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

μιλάει για υφιστάμενους χρήστες, συνεπώς μόνο επανυποβολή δήλωσης.

off topic στο καινούριο περιβάλλον δεν βλέπω το κουμπάκι που σε οδηγεί αυτόματα στις νέες απαντήσεις στο συγκεκριμένο τόπικ. Που πήγε;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα,

έχω μια αίτηση σε κατάσταση "ειδική περίπτωση αίτησης". Έχω ανεβάσει λανθασμένη δήλωση de minimis και θα ήθελα να τη διορθώσω. Είχα στείλει και mail για να με κατευθύνουν αλλά δεν έχω πάρει απάντηση (ούτε στο τηλέφωνο). Τώρα ανεβάζοντας νέα αίτηση για το συγκεκριμένο ακίνητο έχει καταλάβει κανείς αν κρατάω την προτεραιότητα ή μπορεί πχ να φτιάξω καινούρια και να μη προλάβω να την ολοκληρώσω;

Επίσης, έχω άλλη μία αίτηση με δήλωση de minimis η οποία είναι σε κατάσταση "οριστικά υποβληθείσα" και όχι ειδική περίπτωση.. Γιατί συμβαίνει αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα μπορούμε να προβούμε και σε διορθώσεις των δηλώσεων.

Παρατήρησε κανείς να έχει ανοίξει αυτή η δυνατότητα και ποιες άραγε θα είναι

οι αλλαγές που θα μπορούμε να κάνουμε;

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα . Γνωρίζει κάποιος αν ένας μηχανικός έκανε τακτοποίηση μπορεί να κάνει και το ΠΕΑ για το εξ.οικον. ?Έστειλα το ερώτημα στο helpdesk και ακόμη να λάβω απάντηση

Link to comment
Share on other sites

2 λεπτά πριν, gountas said:

Καλημέρα . Γνωρίζει κάποιος αν ένας μηχανικός έκανε τακτοποίηση μπορεί να κάνει και το ΠΕΑ για το εξ.οικον. ?Έστειλα το ερώτημα στο helpdesk και ακόμη να λάβω απάντηση

Καλημέρα. Εμένα τηλεφωνικά μου απάντησαν ότι δεν γίνεται καθώς οι μελέτες κι οι δύο αφορούν το ίδιο ακίνητο κι υπάρχει ασυμβίβαστο. μόνο ως σλυμβουλος έργου μπορείς να μπεις.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα την πρώτη διόρθωση σε αίτηση.

Ακυρώνεις την παλιά και σου κρατάει ΑΦΜ και ΑΤΑΚ. Κάνεις νέα αίτηση και τα ξαναπερνάς.

 

Edited by petsis
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, petsis said:

Έκανα την πρώτη διόρθωση σε αίτηση.

Ακυρώνεις την παλιά και σου κρατάει ΑΦΜ και ΑΤΑΚ. Κάνεις νέα αίτηση και τα ξαναπερνάς.

 

Πως το έκανες;;; Σε εμένα η αίτηση είναι ΄κλειδωμένη'... Δεν επιτρέπει καμία ενέργεια... Από που γίνεται η ανάκληση;;;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.