Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

2 ώρες πριν, john13552 said:

Εμένα μου εγκρίθηκε η αίτηση απλά δεν με αφήνει να πατήσω συνέχεια στην κεντρική οθόνη για να αποδεχτώ την απόφαση υπαγωγής. 'Εχει τύχει σε κάποιον?

Και εγώ έχω μια τέτοια περίπτωση σήμερα, αλλά αυτό που δε καταλαβαίνω είναι πώς σου ζητάει να αποδεχτείς απόφαση υπαγωγής όταν δεν υπάρχει νέα λίστα υπαχθέντων.

Έχει βγει και δεύτερη λίστα και δεν το χω πάρει χαμπάρι; Εγώ έχω μείνει στην πρώτη που όλοι αν κατάλαβα καλά ήταν με ίδια κεφάλαια μέσα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τελικα ξεκολλησε, απλά μόλις πατάω αποδοχή στους όρους δεν προχωράει στο επόμενο στάδιο, κολλάει. Θ'ελω να  ελπίζω λόγω φόρτου

Edited by john13552
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, john13552 said:

τελικα ξεκολλησε, απλά μόλις πατάω αποδοχή στους όρους δεν προχωράει στο επόμενο στάδιο, κολλάει. Θ'ελω να  ελπίζω λόγω φόρτου

Μια από τα ίδια και σε μένα, ξεκόλλησε αλλά δεν προχωράει με τίποτα μετά την αποδοχή.. Ακόμα γίνονται υπαγωγές και στέλνουν e-mail, οπότε μόλις χαλαρώσει το σύστημα μάλλον θα προχωρήσουμε κ εμείς!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εγώ ξαναρωτάω. Πως γίνεται να σου λένε να αποδεχθείς την υπαγωγή και να μην έχει βγει λίστα υπαχθέντων;

 

edit. Και για του λόγου το αληθές το μήνυμα που ήρθε στο δικαιούχο είναι:

Σας ενημερώνουμε η αίτησή σας έχει εγκριθεί και συμπεριληφθεί στην Απόφαση Υπαγωγής με Κωδικό: 07-201808031001685, η οποία έχει δημοσιευθεί στο Δικτυακό τόπο του Δικαιούχου (www.etean.com.gr).   ???????????

 
Στην καρτέλα «Συνοπτική Εικόνα» και συγκεκριμένα στα Παραγόμενα Έγγραφα, θα βρείτε το απόσπασμα της απόφασης υπαγωγής της αίτησής σας, όπου περιέχονται όλες οι προϋποθέσεις του προγράμματος και οι προθεσμίες για τις επόμενες ενέργειες.
Edited by Fade2Black
Link to comment
Share on other sites

6 λεπτά πριν, Fade2Black said:

Ρε παιδιά εγώ ξαναρωτάω. Πως γίνεται να σου λένε να αποδεχθείς την υπαγωγή και να μην έχει βγει λίστα υπαχθέντων;

Και σε μένα εγκρίθηκαν σήμερα αιτήσεις με επιλογή δανείου!Μπορεί η λίστα να βγει μέσα στη μέρα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και σε εμένα που είμαι με Δανειο μου ήρθα οι προθεσμίες και ότι έγινε η Υπαγωγή.Αντιμετοπιζω όμως τα εξής:

Δεν μου βγάζει την απόφαση υπαγωγής στα παραγόμενα έγγραφα γιατί;

Δεν έχει δημοσιευτεί ακόμα στο Διαύγεια η απόφαση υπαγωγής (οπότε πως μας ενημέρωσαν ότι έχουμε υπαχθεί;Εκτός αν το βγάλουμε αποψε..)

Εχει δει κάποιος την απόφαση Υπαγωγής του στα εγγραφα;

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

On 1/8/2018 at 9:39 ΜΜ, christos1980 said:

ουτε IBAN πελατη μου επιβεβαιωνει (ωφελουμενος ιδιωτης). Προφανως ειναι της Εθνικης, λογικα θα το διορθωσουν...

Τελικά τώρα που ξαναπάτησα αποθήκευση στον δικό μου IBAN ΕΘΝΙΚΗΣ, ως μελετητής μου τον επιβεβαίωσε ως έγκυρο !!!!!

Παραμένει όμως το ερώτημά μου: πρέπει ο ωφελούμενος να δηλώσει και τον σύμβουλο στους προμηθευτές ???????

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα εχω μια αιτηση που ειχα δηλώσει ότι θελει δάνειο αλλα τελικά δεν θελει να κάνει άιτηση ο πελατης.Προς το παρων ειμαι σε φαση να ανεβασω δικαιολογητικα για δάνειο , πως μπορώ να ακυρωσω και να προχωρησω χωρις δάνειο?

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, ppanag said:

Παραμένει όμως το ερώτημά μου: πρέπει ο ωφελούμενος να δηλώσει και τον σύμβουλο στους προμηθευτές ???????

Σαν σύμβουλοι έχουμε δηλωθεί ήδη από το στάδιο των αιτήσεων ενώ ο αριθμός λογαριασμού μας εισάγεται στη σελίδα "Λογαριασμοί ΙΒΑΝ" (δίπλα από τα "Αιτήσεις" και "Το προφίλ μου") έχοντας μπει σαν σύμβουλοι στο σύστημα.

Edited by TBD
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 αιτήσεις για δάνειο με Εθνική προχωρήσαν και πρέπει να υπογράψουν. 

Η Πειραιώς με καθυστερεί πάλι με δάνειο.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.