Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Βοήθεια. Που κάνω Εγγραφή στο βιβλίο των Πτυχιούχων Ανωτέρων Σχολών Ειδικότητας Μηχανολόγου


rudigarcia222

Recommended Posts

Ζητάνε αυτή την βεβαίωση σε προκήρυξη. Που πρέπει να απευθυνθώ.?? Ρώτησα στο υπουργείο μεταφορών απάντησαν δεν γνωρίζουν, μου είπαν να επικοινωνήσω με την σχολή. Ρώτησα στην γραμματεία ΤΕΙ μου απάντησαν δεν γνωρίζουν, πρότειναν να επικοινωνήσω με τον Πρόεδρο συλλόγου αποφοίτων οχημάτων. Μου έδωσαν και ένα μειλ έστειλα αλλά δεν πήρα απάντηση 

Link to comment
Share on other sites

Δες εδώ.

Οπότε ίσως θα πρέπει αν επικοινωνήσεις με την ∆νση Ανάπτυξης της Περιφερειακής Ενότητας που ανήκεις.

Edited by georgegaleos
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ  για την απάντηση. Μετά από πολλά τηλέφωνα έβγαλα επιτέλους γραμμή και μίλησα με την με την διεύθυνση ανάπτυξης Περιφερειακής Ενότητας Θεσσαλονίκης. Τους ενημέρωσα ότι χρειάζομαι  την βεβαίωση εγγραφής στο βιβλίο Πτυχιούχων Ανωτέρων Σχολών Ειδικότητας Μηχανολόγου και μου είπαν ότι δεν μπορώ να την βγάλω καθώς είμαι τε μηχανικός οχημάτων και όχι τε μηχανικός. 
 
Οταν ρώτησα τότε πως ζητείται σε προκήρυξη μου είπαν δεν ξέρουν. Γίνεται κάτι τέτοιο?? 
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.