Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Εξίσωση ελληνικού πτυχίου με αγγλικά πρότυπα


LUFFYKUN

Recommended Posts

παιδια εχω βγαλει τει μηχανολογιας,ηρθα αγγλια σενα φιλαρακι και εστειλα το πτυχιο να το εξισωσουν με τα αγγλικα προτυπα στο UK NARIC,μου εστειλαν πισω ενα χαρτι που γραφει mechanical engineer,bachelor,RQF 6 LEVEL..τωρα ποιο ειναι το προβλημα εγω ελλαδα δουλευα ως εργοδηγος μηχανικος και ως μηχανικος αυτοκινητων ,εχω και τις 2 αδειες ,εδω για να βρεις δουλεια σαν μηχανικος βιομηχανιας ζητανε να εχεις καποια NQM LEVEL και αδεια maintence engineer ,ενω εστειλα τα χαρτια στο uk naric δεν μου εξισωσαν τις 2 αυτες αδειες και οταν παω τωρα σε βιομηχανια και ζηταω δουλεια μου λενε αν εχω maintenance engineer αδεια,ξερει καποιος τι πρεπει να κανω για να παρω αυτην την αδεια?γτ τα λεφτα ειναι πολυ καλα 30-36 το χρονο και αυτο εχω μαθει να κανω.Αν μπορει καποιος ασ μου απαντησει σας παρακαλω

 

 

(1) Απαγορεύεται η χρήση κεφαλαίων στους τίτλους αλλά και στο κείμενο δημοσιεύσεων. Ο τίτλος διορθώθηκε.

(2) Το κείμενο της δημοσίευσης  πρέπει να είναι τονούμενο. Παρακαλώ κάνε επεξεργασία και διόρθωσε το κείμενό σου. Σε διαφορετική περίπτωση θα διαγραφεί.

Διάβασε προσεκτικά τους κανόνεςσυμμετοχής   για να έχεις μια απρόσκοπτη συμμετοχή στο φόρουμ.

Pavlos33

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.