Μετάβαση στο περιεχόμενο

Περιοχές και αρμόδιες Πολεοδομίες


marilou

Recommended Posts

Γνωρίζει κάποιος συνάδελφος αν ο Κορυδαλλός ανήκει στη Νομαρχία Πειραιά ή έχει αλλάξει κάτι με τον Καλλικράτη; Επίσης , στη Γρ.Λαμπράκη ή στη Θηβών;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Οι υποθέσεις του Κορυδαλλού πηγαίνουν ακόμα στη Νομαρχία Πειραιά, Γρηγορίου Λαμπράκη 12, στον 5ο όροφο. Μπαίνει κλασσικά λίστα από το πρωί με τα ονόματα, χωρίς να υπάρχει περιορισμός στους φακέλους. Χτες που ήμουν εκεί γινόταν ένας ψιλοχαμός..

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ! Για ρύθμιση 3843/10 ποιες μέρες δέχονται; Μήπως ξέρεις και τι επικρατεί στο αρχείο; Υπάρχει περίπτωση να πάρω αυθημερόν στέλεχος αδείας;

Link to comment
Share on other sites

Τρίτη-Πέμπτη δέχονται σίγουρα χωρίς ραντεβού και μάλιστα ασχολούνται αποκλειστικά και μόνο με ημιυπαιθριους, ενώ τις υπόλοιπες μέρες εξυπηρετούν μόνο κλεισμένα εδώ και καιρό ραντεβού. Για να είμαι ειλικρινής εγώ έστειλα ταχυδρομικά. Στο αρχείο πριν 2 εβδομάδες πήρα στέλεχος και κάτοψη αυθυμερόν, μάλλον γιατί δεν είχε κόσμο. Παλιότερα έκανες αίτηση και σου έλεγαν να περάσεις σε μια εβδομάδα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

για το Δήμο Ασπροπύργου για Έγκριση Εργασιών Μικρής Κλίμακας που καταθέτω;

Ποιά είναι η αρμόδια Πολεοδομία;;

Στο χάρτη φαίνεται μόνο η τεχνική υπηρεσία..

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Συναδελφοι καλησπερα , για άδεια του 2001 στο Γαλάτσι και αναγραφόμενο στο στέλεχος ¨ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΚΟΙΚΗΣΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΙΩΣ Δ. ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ που απευθύνομαι? Σε μια περιπτωση Γαλάτσι επίσης αλλά για άδεια του 82 τα σχέδια τα είχαν στη Σωκράτους. Ο Περισσός αναγράφει και το Γαλάτσι σε περιοχή αρμοδιότητας αλλά όλοι με παραπέμπουν Συγγρου. Τελικά? Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα συνάδελφοι, θα ηθελα να ρωτήσω πρόκειται να κάνω κάποια τοπογραφικά στην ανατολική εκτός σχεδίου περιοχή της Κερατέας Αττικής. Για τηνέρευνά μου χρειάζεται να βρω τους αρχαιολογικούς χώρους, τη δημόσια έκταση , τη ΖΟΕ Λαυρεωτικής , αν ελιναι σε περιοχή Natura. όλα αυτά τα σχ΄΄εδια και τις πληροφορίες θα μπορεσω να τις βρω στην πολεοδομία Μαρκόπουλου ή θα πρέπει να πάς και αλλού. Σας ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.