Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Ερωτήσεις - απορίες περί ΚΕΝΑΚ, των σχετικών ΤΟΤΕΕ και του λογισμικού ΚΕΝΑΚ του ΤΕΕ


panos-vicious

Recommended Posts

Δυστυχώς δεν έβγαλα άκρη.

Είχα το ίδιο πρόβλημα όταν κατέβασα το επίπεδο ελέγχου και όταν το εκτέλεσα σαν διαχειριστής.

 

Για το αν λείπει υποστήριξη VB που το καταλαβαίνω; Αν και στα 7 ποτέ δεν είχα παρόμοια προβλήματα με dll.

 

Σήμερα παίρνω τηλέφωνο κι όλες οι γραμμές είναι κατειλημμένες. Με την απεργία έχει σχέση αυτό ή όντως μιλάνε;

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να το εγκαταστησεις προς το παρόν σε σύστημα με 32μπιτα windows. Το ΤΕΕ-ΚΕΝΑΚ είχε εξαρχής πολλά προβλήματα με τα 64μπιτα γιατί το EPA-NR στο οποίο στηρίχτηκε είχε στηθεί για 32bit κώδικα

Link to comment
Share on other sites

Εγω έχω 64bit Windows και δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα με το ΤΕΕ-ΚΕΝΑΚ ουτε στην τελικη εκδοση ουτε με τη beta.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα! εχω ενα προβλημα κατα την εγκατασταση, μολις το εγκατεστησα και οταν το ανοιγω απο την εναρξη για να παω στο βοηθεια και να εισαγω τους κωδικους βγαζει μηνυμα και κλεινει το προγραμμα με ενα μηνυμα πως πρεπει ! πως θα τους εισάγω, γνωριζει καποιος ?ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει καποιος απο τους συναδελφους, πλεονεκτηματα / μειονεκτηματα για καθε πιστοποιημενο προγραμμα για την ενεργειακη αποδοση κτιριων?? (Ti-Soft, 4M, CivilTech). Σχέση τιμής?? Ευχαριστω..

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.