Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

3K/2018


filippaki

Recommended Posts

Καλησπέρα και από μένα!

Γνωρίζει κάποιος να μου πει τι εννοουν με την εγγραφή στο βιβλίο των πτυχιούχων μέσων τεχνικών σχολών ειδικότητας μηχανολόγου και ποια υπηρεσία το εκδίδει?

Υπάρχει σαν προαπαιτούμενο στην προκήρυξη 3κ/2018 για τις ειδικότητες των Μηχανολόγων ΤΕ.

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 25
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

https://www.dikaiologitika.gr/dikaiologitika/perifereies/download/304_7b85ebea1b2a1ddc2d4cbbfc32729947

 

Ειναι αν καταλαβα καλα η εγγραφη που κανεις μετα το πτυχιο , στην διευθυνση Βιομηχανιας Μην ψαρωνεις με το ( αποφοιτοι τεχνικων σχολων) εχει μεινει απο τα κατεε επειδη χρησιμοποιουμε τα Ε.Δ τους .

Καλη επιτυχια

Edited by JimakosR
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ! Εκδίδεται στην περιφέρεια σωστά?

Και κάτι ακόμα. Οι θέσεις αφορούν συμβάσεις ιδιωτικού δικαίου αορίστου χρόνου. Άρα είσαι ασφαλισμένος στο ΙΚΑ?

Link to comment
Share on other sites

Nαι στην περιφέρεια. Οταν έβγαλα εγω το 15 έκαναν κανα μηνα ομως να έρθουν .τωρα δεν ξέρω αν βγαίνει ο κωδικός σου άμεσα να τον καταθέσεις στην αίτηση ( αν χρειάζεται)

Βγάλε τις οπως και να χει θα σου χρειαστούν

 

Ναι στο ΙΚΑ σε ασφαλίζουν ουσιαστικά σαν μισθωτο

Edited by JimakosR
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το ξαναβλέπω, το χαρτί αυτό αφορά μηχανολογους. Εγώ έχω τελειώσει βιομηχανικό σχεδιασμό. Η σχολή πλέον δεν υπάρχει έχει ενταχθεί στους μηχανολογους. Εγώ θα κανω αίτηση για τις θέσεις μηχανολογους μηχανικού μια και στα απαραίτητα πτυχία για τη θέση έχει το δικό μου.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.