Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Energy Building της Civiltech


pm4698

Recommended Posts

  • 3 months later...

προσφατα αγορασα το energy building 2010 της civiltech και αντιμετωπιζω προβλημα στην εγκατασταση.συγκεκριμενα εχοντας κανει την ολη διαδικασια μου βγαζει μυνημα οταν παω να τρεξω το προγραμμα "προβλημα hasp δεν βρεθηκε το σωστο hasp στην εξοδο".η εταιρεια μου εστειλε νεα αρχεια για την αδεια χρησης που τα εγκατεστησα ομως το προβλημα παραμενει.ξερει καποιος απο τους συναδελφους που δουλευει με προγραμματα της συγκεκριμενης εταιρειας τι μπορει να συμβαινει?.

ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

συνάδερφε το χρησημοποιώ εδώ και λίγο καιρό, χωρίς να έχω κάνει χρήση κάποιου

άλλου λογισμικού. Μου φαίνεται αρκετά φιλικό μετά και τις τελευταίες αναβαθμήσεις.

Τώρα σε ότι αφορά το θέμα τιμής/απόδοσης αν δεν το χρησημοποιήσεις εσύ δεν μπορώ να

πώ κάτι.

Το μειωνέκτημα έιναι ότι δεν δίνουνε demo για να μπορεί να το τσεκάρεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τι θα γίνει; δεν καταλαβα την ερώτηση. Εγώ εχω περάσει dxf. Αν θες στειλε μου mail να σου στειλω ενα dxf.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Έχει καταφέρει κανείς να περάσει αρχείο dxf ?! Να μου πει και εμένα πως!!!!

 

το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ, όταν πάω να κάνω εισαγωγή dxf μου βγάζει "Error when trying to open the dxf file"

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.