Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Χρειάζεται κυκλοφοριακή σύνδεση για κατασκευή αγροτικής αποθήκης;


Απόστολος Γου

Recommended Posts

Επαναφέρω το θέμα γιατί χθες έσκασε η βόμβα της έγκρισης εισόδου εξόδου σε εκτός σχεδίου γήπεδου με πρόσωπο σε δημοτικό δρόμο (δευτερεύων επαρχιακό δικτυο) για ανέγερση ισόγειας κατοικίας. Ψάχνοντας βρήκα κάποια πράγματα...

 

Καποιος με προηγούμενη εμπειρία επί του θέματος θα μπορούσε να μου διευκρινίσει τα δικαιολογητικά (σχέδια, δηλώσεις, λοιπά έγγραφα) που απαιτούνται να προσκομιστούν στην υπεύθυνη υπηρεσία και ποιά είναι αυτή? Η περιοχή είναι Εύβοια...

Link to comment
Share on other sites

Σε δημοτικούς δρόμους πάμε όντως στο δήμο όπως με πληροφόρησαν και εμένα...οπότε ΤΥΔΚ και βλέπουμε...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Καλησπέρα. Να ρωτήσω και εγώ με την σειρά μου. Για ανέγερση αγροτικής αποθήκης 15τ.μ με πρόσωπο σε δρόμο διανομής πλάτους 3μ (χωματόδρομος) μου είπαν ότι δεν μπορώ να πάρω άδειας εισόδου - εξόδου γιατί λέει απαιτείται πλάτος 4,5μ. Ισχύει κάτι τέτοιο? Δεν υπάρχει κάποια απαλλαγή από την άδεια εισόδου εξόδου?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.