Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Ελληνικά Πετρέλαια ΕΛΠΕ


sakatis

Recommended Posts

Tα εχουμε πει αυτα,.....μην ξοδευετε λεφτα για παραβολα κτλ...ουτε χρονο και ελπιδες....Στην Ελλαδα ζειτε...την Kολομβια των βαλκανιων...τι δεν καταλαβαινετε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.

Πήραν και χειριστές και λίγους χημικούς.

Μου κάνει όμως εντύπωση που δεν έχουν αναρτηθεί στη σελίδα τα σποτελέσματα.

Απ'ότι μου είπαν, πάντα σε προσλήψεις τα ανεβάζουν.

Link to comment
Share on other sites

Ναι και γώ έτσι έμαθα mech , αλλα μας λέγανε αν θυμάσαι οτι δνε θα ανακοινώσουν τίποτε..Πάλι όμως περίεργο..

Το 2ο κύμα δεν ξέρουν ποτε, μπορεί να ναι και μεσα στο καλοκαίρι μπορεί και αρχές 18...

Κρίμα έστω μια ειδοποίηση ..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Έχω να δω προκήρυξη από ΕΛ.ΠΕ. για μηχανικούς από τότε που ήμουν φοιτητής...τι φάση, έκοψαν τα καραγκιοζιλίκια με τις εξετάσεις κ.λπ. και τις κάνουν στη ζούλα τις προσλήψεις πλέον;

Edited by Emporas
Link to comment
Share on other sites

Έχω να δω προκήρυξη από ΕΛ.ΠΕ. για μηχανικούς από τότε που ήμουν φοιτητής...τι φάση, έκοψαν τα καραγκιοζιλίκια με τις εξετάσεις κ.λπ. και τις κάνουν στη ζούλα τις προσλήψεις πλέον;

 

εδώ και καιρό δεν κάνουν προσλήψεις μέσω ΑΣΕΠ επειδή το δημόσιο δεν έχει το πλειοψηφικό πακέτο μετοχών.

Link to comment
Share on other sites

εδώ και καιρό δεν κάνουν προσλήψεις μέσω ΑΣΕΠ επειδή το δημόσιο δεν έχει το πλειοψηφικό πακέτο μετοχών.

 

Δεν έκαναν ποτέ προσλήψεις μέσω ΑΣΕΠ!

Έβγαζαν όμως προκηρύξεις στον Τύπο και είχαν δικό τους σύστημα εξετάσεων (για τα μάτια του κόσμου)...γι' αυτό ρωτάω, μήπως σταμάτησε κι αυτό!

Link to comment
Share on other sites

Είχαν βγάλει κάπου πρόσφατα προκηρύξεις με το γνωστό δικό τους σύστημα. Τι θες να βγάζουν κάθε τρεις και λίγο; Στην τελική όλοι ξέρουμε πως προσλαμβάνουν τα ΕΛΠΕ

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είχαν βγάλει κάπου πρόσφατα προκηρύξεις με το γνωστό δικό τους σύστημα. Τι θες να βγάζουν κάθε τρεις και λίγο; Στην τελική όλοι ξέρουμε πως προσλαμβάνουν τα ΕΛΠΕ

 

Για μηχανικούς μιλάω!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.