Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Γεωγραφικός εντοπισμός ακινήτου στο σύστημα ΤΕΕ


Recommended Posts

Καλημερα.Προσπαθω να κανω γεωγραφικο εντοπισμο ακινητου, στο συστημα του ΤΕΕ και δεν παιζει.Εχω δηλωσει ολα τα στοιχεια και δεν μπορω να προχωρησω.

Εχετε προσπαθησει σημερα? ειναι η πρωτη δηλωση που κανω και δεν ξερω αν δουλευε πριν για να εχω αποψη

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αλλά το πολύγωνο το βάζουμε στο περίπου??

Έχει πουθενά επιλογή να δώσουμε συντεταγμένες και εγώ δεν μπορώ να το βρώ??

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αλλά το πολύγωνο το βάζουμε στο περίπου??

Έχει πουθενά επιλογή να δώσουμε συντεταγμένες και εγώ δεν μπορώ να το βρώ??

 

δεν έχει τέτοια επιλογή.

στο περίπου. εγώ προσπαθώ 2-3 φορές μέχρι να βγάλω τουλάχιστο το εμβαδόν στο δικό μου.

ενδεικτική θέση της ιδιοκτησίας είναι.

Link to comment
Share on other sites

Έχει πουθενά επιλογή να δώσουμε συντεταγμένες και εγώ δεν μπορώ να το βρώ??

 

Δεν έχει. Το έχουν αφαιρέσει σε σχέση με την πλήρη εφαρμογή θέασης της Κτηματολόγιο Α.Ε. Και δε βλέπω να ζουμάρει καν στην περιοχή που ορίζεις χειροκίνητα μέσα Δήμου κλπ. Αδικαιολόγητες ελλείψεις...

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει. Το έχουν αφαιρέσει σε σχέση με την πλήρη εφαρμογή θέασης της Κτηματολόγιο Α.Ε. Και δε βλέπω να ζουμάρει καν στην περιοχή που ορίζεις χειροκίνητα μέσα Δήμου κλπ. Αδικαιολόγητες ελλείψεις...

 

πρέπει να ζουμάρεις χειροκίνητα.

Link to comment
Share on other sites

Χαίρω πολύ... Αυτό είναι προφανές. Παραμένει όμως μεγάλη αβλεψεία να μην υπάρχει δυνατότητα μετάβασης σε Χ,Υ δεδομένου μάλιστα ότι αυτό υπάρχει στην αρχική εφαρμογή και δε βλέπω το λόγο που δε μεταφέρθηκε και στο σύστημα του ΤΕΕ. Και καλά εμένα λίγο με νοιάζει καθώς παίζει την εφαρμογή εντοπισμού να την έχω δουλέψει και υπό αντίξοες συνθήκες μάλιστα, περισσότερο από όσο όλοι μαζί οι υπόλοιποι συνάδελφοι του φόρουμ, αλλά για ένα άπειρο μάτι υπάρχει θέμα. Θα στείλω ένα email να τους το θέσω.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.