Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Αναλυτικός Προυπολογισμός


polydwras

Recommended Posts

καλημερα! πηγαινε εδω και κατεβασε το:

 

http://portal.tee.gr/portal/page/portal/PROFESSIONAL_ISSUES/AMOIBES1/ocr_fek.pdf

 

βεβαια ειναι του '90 αλλα εμενα δε μου διευκρινησαν οτι πρεπει να ειναι του '99.. και μετα απο μικρη ερευνα τωρα δε βρηκα καποιο νεοτερο. αν εχει καποιος του '90 ας μας το δωσει. σε αυτο απλα πρεπει να μετατρεψεις τις τιμες απο δραχμες σε ευρω!

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν μπορώ να επισυνάψω αρχείο Excel, ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΣ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΕΡΓΟΥ Εγκ.-17854/8/90(εγκ-8/90) για τον υπολογισμό παραβάσεων βάσει της περίπτωσης 13 του φύλλου καταγραφής αυθαιρέτου, που έχω μετατρέψει τις τιμές μονάδος σε ευρώ.

Edited by spafent
Link to comment
Share on other sites

έχω την εντύπωση ότι ύπαρχει και ένα του 99.

Το έχει ανεβάσει ο χρήστης Myri αλλά δεν μπορώ να το κατεβάσω.

Αν καποιος διαθέτει κάτι ανάλογο σε excel ας το βάλει στην κατηγορία downloads σας παρακάλω.

Ευχαριστώ και πάλι για την ανταπόκριση.

Link to comment
Share on other sites

Έχω ανεβάσει αρχείο Excel, ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΣ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΕΡΓΟΥ Εγκ.-17854/8/90(εγκ-8/90) για τον υπολογισμό παραβάσεων βάσει της περίπτωσης 13 του φύλλου καταγραφής αυθαιρέτου, όπου έχω μετατρέψει τις τιμές μονάδος σε ευρώ.

Θα το βρείτε στα downloads/ αυθαίρετα / έντυπα, εφόσον εγκριθεί

Edited by spafent
Link to comment
Share on other sites

Έχω ανεβάσει αρχείο Excel, ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΣ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΕΡΓΟΥ Εγκ.-17854/8/90(εγκ-8/90) για τον υπολογισμό παραβάσεων βάσει της περίπτωσης 13 του φύλλου καταγραφής αυθαιρέτου, όπου έχω μετατρέψει τις τιμές μονάδος σε ευρώ.

Θα το βρείτε στα downloads/ αυθαίρετα / έντυπα, εφόσον εγκριθεί

Να διευκρινίσω οτι οι τιμές μονάδος είναι σε δραχμές για την πιστή εφαρμογή της εγκυκλίου, το σύνολο μετατρέπεται σε ευρώ για τον υπολογισμό των παραβάσεων, ανά 500,00€ = μία παράβαση (και εννοείται υπολογίζουμε ξεχωριστά ανά είδος παράβασης π.χ. άλλον προϋπολογισμό για στέγαστρο, άλλον για περίφραξη και ούτω καθ' εξής.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.