Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Ναυπηγούς έχουμε;


Recommended Posts

Η κατηγορία ''Ναυπηγοί Μηχ. Μηχαν.'' δεν βλέπω να περπατάει πολύ! Δεν υπάρχουν άραγε ναυπηγοί στο ''μηχανικός.τζι αρ''; Γράφουν σε άλλο φόρουμ; Είναι τόσο απασχολημένοι που δεν έχουν χρόνο για φόρουμ; Τι γίνεται;

 

Ας μας πουν αν μας διαβάζουν κάποιοι, να μάθουμε τι συμβαίνει στα ναυπηγεία και τις επισκευές, τι γίνεται στα πόστα αρχιμηχανικών και βοηθών στις ναυτιλιακές, πως είναι η απασχόληση στους νηογνώμονες. Υπάρχουν ναυπηγοί που εργάζονται σε αντικείμενο άσχετο με την ειδικότητά τους λόγω έλλειψης ευκαιριών;

Κάθε μήνυμα ευπρόσδεκτο!

Edited by Pavlos
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα σε όλους. Και εγώ ναυπηγός είμαι, η αλήθεια είναι ότι χρόνο ιδιαίτερο για φορουμ δεν έχω, αλλά πάντα πρωινές ή απογευματινές ώρες ελέγχω τις συζητήσεις...

Χαιρετώ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχει πέσει πολύ δουλειά, ε; Κι εγώ μια απ τα ίδια, μια ματιά ρίχνω το απόγευμα μήπως έχει τίποτα ενδιαφέρον! Πάντως από ναυπηγούς δεν βλέπω καθόλου κίνηση.

Edited by Pavlos
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Παύλο. Ναι, η δουλειά είναι πάντα πολλή, το μέλλον είναι αβέβαιο και ασταθές...

Απ' ότι φαίνεται οι Ναυπηγοί είμαστε λίγοι τελικά!

Link to comment
Share on other sites

Ναυπηγούς έχουμε, ναυπηγεία δεν έχουμε... Και αν θα έχουμε στο μέλλον, υπό Κινεζική διοίκηση μας βλέπω να δουλεύουμε για ένα πακέτο ρύζι (χωρίς σούσι...)!

Edited by Γιώργος Ανώνυμος
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

μπα....

οι ναυπηγοι ακομα δεν εχουν την κριση που εχουμε οι υπολοιποι...

Ευτυχως υπαρχουν οι ναυτιλιακες...

κριση - ξεκριση αυτες δουλευουν....

Τρελες παραγγελιες νεων πλοιων απο κινα φετος ....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.