Μετάβαση στο περιεχόμενο

Προυποθέσεις για Τεχνικό Ασφαλείας


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 43
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δουλεύω σε εξυππ και καλο θα ηταν να μην γενικεύουν κάποιοι μεσα απο προσωπικές πικρίες. Σχετικοί και άσχετοι υπαρχουν παντου σε ολα τα επαγγέλματα. Δείτε τους ΕΕ οι μισοί ειναι παντελώς άσχετοι έτσι δεν ειναι;

Η συνεργασία με εξυππ ειναι μεγαλα τεχνικά εργα που πληρώνουν καλα. Μιλάμε για full time εργασια καθημερινά. Εκτος αν πιστεύει ο καθε ενας οτι για να μην του τρώει προμήθεια η εξυππ μπορει μα μιλάει απευθείας με εταιρείες οπως J&P, ΤΕΡΝΑ, motor oil κτλ, πράγμα που ειναι αδύνατον μιας και η επαφή σε τέτοιο επίπεδο γινεται μεταξύ εταιρειών και όχι ιδιωτών. Αλλα και σε μικρές επιχειρήσεις πόσες δυνατότητες εχει καποιος να αναλάβει αρκετές μονος του ώστε να εχει ενα ικανοποιητικό εισόδημα..;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Οι ΕΕ τι ειναι ;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

Καλησπέρα σας,έχω πάρει πτυχίο στο ΤΕΙ Πειραιά ηλεκτρολογος μηχανικος εδώ και 6 χρόνια,έχω σχετική προϋπηρεσία και έχω κάνει αίτηση για εγγραφή  στα ηλεκτρονικά μητρώα του ΟΠΣ τεχνικών ασφαλείας…η αίτηση μου έγινε δεκτή….παρακάτω τι χρειάζεται να κάνω για να λάβω το χαρτί του τεχνικού ασφαλείας;;η είμαι έτοιμος και δεν χρειάζεται να κάνω κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.