Μετάβαση στο περιεχόμενο

Buildingcert εκτός λειτουργίας;


ΚΩΝ/ΝΟΣ

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα σας,

Αντιμετωπίζω πολλά προβλήματα με το site buildingcert, παλιότερα τα πράγματα ήταν καλύτερα αλλά τελευταία είναι ανυπόφορα. Όταν κάνω καταχωρίσεις μου βγάζει συνεχώς «NullInspection.jsp», αρκετές φορές μου πετάει μνήμα ότι δεν είμαι οικονομικά ενήμερος και τώρα τελευταία χρειάζομαι 20 προσπάθειες για να δημιουργήσω νέα επιθεώρηση. Μου βγάζει μήνυμα «μη έγκυρος αρ. δήλωσης». Συμβαίνει και σε εσάς η φταίει ο λογαριασμός μου. Χρησιμοποιώ Chrome αλλά και με Firefox που δοκίμασα τα ίδια.

Το αποτέλεσμα είναι αντί για 15 λεπτά που μου έπαιρνε η καταχώριση να κάνω 60 λεπτά και να έχω και πονοκέφαλο στο τέλος.

Link to comment
Share on other sites

Α κατάλαβα, τώρα μου μετέφερε το μήνυμα ο admin σε αυτό το Θέμα και διάβασα της δημοσιεύσεις σας. Όλοι μια από τα ίδια. Άλλα τα παράβολα παράβολα κάθε χρόνο. Άντε περαστικά μας.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Για πόσο ακόμη θα μας παιδεύει το buildingcert; Σήμερα προσπαθώ όλη τη μέρα να εκδόσω ένα πιστοποιητικό και δεν μπορώ με κανένα τρόπο!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα,
Μετά από την αναγγελία έναρξης δραστηριότητας που υποβάλλει ο εκάστοτε, πόσο καιρό κάνει αυτή να εγκριθεί και να του αποσταλούν ο αρ. μητρώου και οι κωδικοί?

Link to comment
Share on other sites

Σας έχει τύχει περίπτωση που ενώ έχετε καταχωρήσει όλα τα απαραίτητα να μην εμφανίζεται η φωτογραφία και η ενεργειακή κατηγορία; 

Κατά τα άλλα η ενεργειακή κατηγορία φαίνεται στο σύστημα. 

Τι να κάνω; Να το εκδόσω έτσι ορφανό από φωτογραφία; 

Link to comment
Share on other sites

Σας έχει τύχει περίπτωση που ενώ έχετε καταχωρήσει όλα τα απαραίτητα να μην εμφανίζεται η φωτογραφία και η ενεργειακή κατηγορία; 

Κατά τα άλλα η ενεργειακή κατηγορία φαίνεται στο σύστημα. 

Τι να κάνω; Να το εκδόσω έτσι ορφανό από φωτογραφία; 

αυτό συμβαίνει τώρα και σε εμένα. προφανώς είναι λάθος του συστήματος. θα περιμένω να το ανεβάσω αύριο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Μετά από την αναγγελία έναρξης δραστηριότητας που υποβάλλει ο εκάστοτε, πόσο καιρό κάνει αυτή να εγκριθεί και να του αποσταλούν ο αρ. μητρώου και οι κωδικοί?

 Καλησπέρα. Περίπου ένα μήνα. 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.