Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΥΓΡΑΣΙΑ ΤΟΙΧΟΥ


Ntzanis

Recommended Posts

Αρφιστι..τετοιε εισαι πραγματικα θλιβερος. Για εμενα εισαι θλιβερος, εμενα εναν απλο μαστορα. Σε κανενα επιπεδο πλην της ''τραγικης κ σιγουρα ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ '' μορφωσης σου δεν πιανεις καν τον μεσο ορο του κοινου νου. Φαινεται αυτο απο τα μην σου, το βλεπουν οσοι απλα σκεφτονται λιιιγο διαφορετικα, πτυχιουχοι η μη. Κ επιμενω λοιπον στην θεωρια μου! Το 80% ειμαστε χαζοι! Αυτο φταιει! Αυτο κ οχι ο διπλανος μας!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 94
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

άποψη σου να είμαι θλιβερός λόγω του ότι σου γνωστοποιώ ότι μετά τα 15' υπαρχει χρονοχρέωση....

 

να σαι καλά για τα καλά σου λόγια

 

χαίρομαι πάντως που με βρίσκεις θλιβερό....καλά τα καταφέρνω

Edited by alfisti1978
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Αλφιστι1978 μην θυμωνεις. Αλλα και μην θεωρεις οποιονδηποτε συνανθρωπο σου κατωτερο, συμφωνω απολυτα με την χρονοχρεωση που λες! Αν μου πει καποιος απ το τηλ ελα να δεις τ χωρο κτλ.. δεν παω! Αυτος ο ανθρωπος επειδη θα δωσει 5 φραγκα νομιζει οτι θα του παρουν και π.π.. Οχι ελα εσυ κυριε να δεις τι κανω κ αν σ αρεσει κ τα βρουμε στ τιμη τοτε ναι να ερθω να δω. Ποτε δεν εχω παρει δουλεια ετσι, ποτε, παντα δεν ταιριαζε κατι εκτος κ αν ηταν συστημενος απο γνωστο η πελατη. Ειναι ο κοσμος περιεργος ειδικα αν δινει λεφτα. Δεν διαφωνω ουσιαστικα σε τιποτα μαζι σου. Διαφωνεις εσυ με εμενα, εσυ μου χωθηκες χωρις λογο και βγαζεις μια υπεροψια αδικαιολογητη (εσυ θα εχεις τ λογους σου ελπιζω γ αυτο και δεν θαναι κανενα βιτσιο υποτιθεμενης ανωτεροτητας) αλλα ειναι θεματα ιδιωτων εδω. Εννοειτε οτι θα δεις κ στραβα κατ εσε, δε πειραζει κ αυτα εξ ισου χρησιμα ειναι. Ποιος σου ειπε οτι το ''καλο'' ειναι παντα.. ''καλο''? Λοιπον συγνωμη θελω να καταληξω να πω αλλα το τυραναω γιατι δεν ειχα καμια προθεση και λεγοντας το δεν σημαινει οτι σου εκανα κατι. Καλη καρδια παιδια.

Link to comment
Share on other sites

Για αρχή κόψε το κιγκλίδωμα απο τον οπλισμό και στερέωσε το με βλήτρα. Θα μου πείς τα έλεγα σε προηγούμενο αλλα ποιος με ακούει.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά δεν έχει νόημα....

παρατηρώ, αν και άσχετος ως Α.Μ. που είμαι, οτι...."ξύνει" σοβά και μαζί με το σοβά φέυγει και κομμάτι απο το beton....χμμμμ δυσκολη η κατάσταση....

οπλισμός όπως να ναι οτι ναναι....???

και......δεν έχει πουθενά μονωση???!!!!! άρα....ακομα πιο δύσκολα....

 

συναδελφος να παει στον Ντζανή να τον σωσει!!!! απο φωτογραφίες δεν μπορούμε!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

να πάει ενας ΠΜ με ενα εργάτη με κρουστικό να αποκαλύψει το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.