Μετάβαση στο περιεχόμενο

Μελέτη Οινοποιείου


Recommended Posts

http://www.michanikos.gr/files/file/417-%ce%9f%ce%b9%ce%bd%ce%bf%cf%80%ce%bf%ce%b9%ce%b5%ce%af%ce%bf/

 

για κοίτα εδώ.

 

Αν έκανα λάθος και δεν μπορείς να το δεις στείλε μου σε πμ το μάιλ σου να σου τα στείλω.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αν δεν αισθανεσαι σιγουρος για το τι πρεπει να κανεις, μαλλον θα σου προτεινα κ εγω να συνεργαστεις με καποιον που εχει εμπειρια.

Με ψαξιμο και ερωτησεις στην αρμοδια υπηρεσια πιθανον να βγαλεις ακρη, αλλα προσωπικα σε πραγματα δυσκολα που συναντω πρωτη φορα προτιμω να μοιραστω τη δουλεια με συναδελφο.

Μια φορα που επρεπε να το κανω και δεν το εκανα το σκυλομετανιωσα κ απο τοτε.....

 

Πηγαινε στην αρμοδια υπηρεσια απο Τριτη, μιλα με καποιον που ασχολειται με αυτα για κατευθυνσεις και την σειρα ενεργειων σου. Αν δεν βγαλεις ακρη η συνεργασια με συναδελφο ειναι μονοδρομος, αν δεν θες να χασεις εντελως τη δουλεια ή να εκτεθεις στον πελατη.

Edited by ckiriako
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ειναι η πρωτη μου αδεια..μου ζητηθηκε πριν απο λιγο καιρο και το ψαχνω ...καταλαβαινεις..

 

πως ξεκιναω, τι χρειαζεται με τον καινουργιο τροπο εκδοσης αδειων, εχει καποιος εμπειρια σε μελετη κατασκευη οινοποιειου, τι πρεπει να προσεξω σε τετοιου ειδους κατασκευες κτλ..

 

ευχαριστω προκαταβολικα..

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

mkara, την έβγαλες την άδεια για το οινοποιείο? αν ναι, μπορείς να μας ενημερώσεις για τις απαιτούμενες μελέτες και γενικότερα για το τι πρέπει να προσέξουμε...

Link to comment
Share on other sites

οχι ΑΕΚΑΡΑ δεν την εβγαλα...δεν προχωρησε αλλα διαβασα αρκετα ετσι ωστε να ειμαι ετοιμος...αν χρειαστεις κατι στειλε πμ

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

τα οινοποιεια με εμφιαλωτηρια πανε με ππδ? ή θελουν μπε και αν ναι τι κατηγορια ειναι?

 

καλημερα κιολας.

Edited by OTTO_engine
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.