Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ανοίγει η πρώτη ιδιωτική Πολυτεχνική Σχολή


georgor

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 116
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ενω στα ΤΕΙ δεν αραξαν.

Τους εβαλε το αφεντικο να κανουν χαρμανι για δοκιμια.

Μετα τα μπετα εχει σιδερωμα, χτισιμο, γυψοσανιδες και σπατουλαριστο. :smile:

Link to comment
Share on other sites

terry, εδώ βάζουν τους μηχανικούς μετά τους υπολογισμούς, να κάνουν και τα σχέδια στο autocad, που δεν είναι δουλειά τους αλλά του σχεδιαστή. Ξέρεις πόσοι μηχανικοί δουλεύουν καθαρά σαν σχεδιαστές; Πόσοι σαν επιστάτες (όχι εργοδηγοί);

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει terry και εγώ δούλευα και στον πατέρα μου (αγκαλιά με τις πατοκολώνες) και σε μεγάλο μελετητικό (σχέδιο και υπολογισμούς αγγαρία). Μια εμπειρία καλή ήταν. Δεν είναι όμως δουλειά διπλωματούχου μηχανικού αυτή.

@skeptikos Συνάδελφε έχω την εντύπωση οτι ζητάς καλλιγραφίες από ορισμένους. Όμως σκέψου οτι κάτι φτωχόπαιδα, δεν είχαν λεφτά για ιδιαίτερα και ακριβά φροντιστήρια να περάσουν ΑΕΙ.

Edited by man21
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή άνοιγει ιδιωτικό πολυτεχνείο και υπάρχει ακόμα ενδιασμός από μερικούς αν οι απόφοιτοι ΤΕΙ πρέπει να πάρουν πλήρη επαγγελματικά δικαιώματα;! Έλεος πια! Εννοείται πως πρέπει να έχουμε πλήρη επαγγελματικά δικαιώματα πλέον. Αυτές οι ψευτοδικαιολογίες του 17000 και 11.000 μόρια έχουν πλέον καταρρεύσει πλήρως όταν το κάθε καλομαθημένο με υπό το 0 μόρια και πληρωμένο πτυχιο θα έχει αύριο πλήρη επαγγελματικά δικαιώματα.

Edited by stayros
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Το παρόν θέμα έχει τίτλο «η πρώτη ιδιωτική πολυτεχνική σχολή» και βρίσκεται στην ενότητα ειδήσεις.

Η συζήτηση έχει λάβει άλλη τροπή που αφορά άλλες πιο ειδικές ενότητες.

Κλειδώνει προσωρινά μέχρι να το δει ο αρμόδιος συντονιστής.

Την συγγνώμη μου αν προκαλώ αναστάτωση στην αναταραχή.

Edited by Didonis
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.