Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Στον ΕΟΠΥΥ γιατροί, δικηγόροι και μηχανικοί


Engineer

Recommended Posts

εαν το κεφαλι του βρουτση σπασει θα το ξανασκεφτουν πολλοι.

δεν υπάρχουν αλλες λύσεις καταλαβετε το.

οσο η νεα γεννιά των μηχανικών ειναι κλεισμενη στους υπολογιστες και στα γραφεια-δωματια των σπιτιων των πατεράδων τους οσο αυτη η γεννιά δεν προβαινει σε ακτιβιστικές μη κομματικες πράξεις που θα τιμωρήσουν την προηγούμενη που τα εφαγε ολα μονη της δεν υπάρχει ελπίδα.

οι νεοι ιστορικά παντα πολεμούσαν τωρα καθονται σπίτια τους και οσοι βγαινουν ειναι οπαδοι δηλαδή πρόβατα κομμάτων του ιδιου σαπιου συστημαστος της μεταπολίτευσης.

  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

οσο η νεα γεννιά των μηχανικών ειναι κλεισμενη στους υπολογιστες και στα γραφεια-δωματια των σπιτιων των πατεράδων τους οσο αυτη η γεννιά δεν προβαινει σε ακτιβιστικές μη κομματικες πράξεις που θα τιμωρήσουν την προηγούμενη που τα εφαγε ολα μονη της δεν υπάρχει ελπίδα.

οι νεοι ιστορικά παντα πολεμούσαν τωρα καθονται σπίτια τους και οσοι βγαινουν ειναι οπαδοι δηλαδή πρόβατα κομμάτων του ιδιου σαπιου συστημαστος της μεταπολίτευσης.

 

εδω ειπαμε να κατεβουμε οι ε.ε μηχανικοι χωρις κομματα στο υπουργειο εργασιας και οικονομικων και κανεις δεν μιλησε....απο φωνες απο πληκτρολογιο καλα παμε

Link to comment
Share on other sites

Α... βέβαια... εγώ τις πληρώνω μόλις έρχεται το χαρτί... μην το έχω και άγχος!!! :razz:

 

να σου δωσω και το δικο μου να μην τοχω και εγω αγχος :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό που βλέπω είναι ότι πολλοί κλαίγονται αλλά στο τέλος ταμείο.....Πχ βλέπω σήμερα έναν γνωστό που μου έλεγε δεν μπορώ, τι πράγματα είναι αυτά, τους αλήτες....και σήμερα πλήρωσε...Δεν μαμιέται μου λέει.....

Με λίγα λόγια η ζωή συνεχίζεται...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.