Μετάβαση στο περιεχόμενο

Στον ΕΟΠΥΥ γιατροί, δικηγόροι και μηχανικοί


Engineer

Recommended Posts

Περιεργη εως πολυ περιεργη , ησυχια απο τους αλλους κλαδους που υποτιθετε συνενωνονται ....δεν νομιζετε;;;;;.....

 

θα το μαθουμε το γιατι ,παλι τελευταιοι οι μηχανικοι................

Edited by savas76
Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ. Σχετικά με το ΤΣΜΕΔΕ, δεν μου περισσεύουν σίγουρα, τα έχω κρατημένα μαζί με το χαρτάκι τους. Αλλά αρνούμαι να τα πληρώσω!

 

Για το β' εξάμηνο, τα έχω τα χρήματα, αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να τους τα δώσω. Βλέπουμε του χρόνου...

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Γιατροι και Δικηγοροι τι λενε? Μονο οι Μηχανικοι διαμαρτυρομαστε (εστω κι απο το πληκτρολογιο)?

 

Από δικηγόρο 1η ξεδέλφη....ούτε που ασχολούνται....Τι διάολο τόσα πολλά βγάζουν? Μιλάω και για πιο σημαντικά όπως οι αυξήσεις εισφορών....

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΡΙΧΝΟΥΝ ΤΙΜΕΣ οι δικηγοροι..........

και εμεις αν για καθε 4014 περναμε ΚΑΘΑΡΑ 1600 σιγα μην σκαγαμε για αυξησεις

Link to comment
Share on other sites

Α, ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΤΩΡΑ....... Θυμάμαι κάποτε που λέγαμε για αμοιβές, μου είχε πει ότι κάποια πράγματα είναι φιξ σε όποιον δικηγόρο πας. Να τι εννοούσε....

Link to comment
Share on other sites

οι δικηγοροι μπορει δεν ριχνουν τις τιμες αλλα τα μεγαροσημα απο την τσεπη τους τα βαζουν.... οσοι εχουν συγγενεις δικηγορους ας τους ρωτησουν...

επισης εχουν και αυτο απο πανω....

http://www.ethemis.gr/xekinise-i-efarmogi-tis-rithmisis-gia-to-afximeno-kostos-sta-megarosima/

Edited by shelby
Link to comment
Share on other sites

γιατι ξερεις πολλους μηχανικους που τωρα φεμ-τσμεδε-τεε τα χρεωνουν σε πελατες?

 

 

σε θεμα πουχεις πελατης μου ενω βρηκα τα φεκ εκανατην αλληλογραφια με δημο κτλ ο δικηγορος πηρε 4πλασια απο μενα κα ακομα

δικαστηριο δεν εχουμε παει......σκεφτομαι ποσα να ζητησω για μαρτυρας

Link to comment
Share on other sites

.Καταργείται πριν από την εκταμίευση της δόσης η υποχρεωτική παρουσία δικηγόρου για τη σύνταξη των σειράς εγγράφων ενώπιον συμβολαιογράφου (νόμος του 1954).

 

 

τωρα μπορει αν ξυπνησουν και οι δικηγοροι

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.