Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Στον ΕΟΠΥΥ γιατροί, δικηγόροι και μηχανικοί


Engineer

Recommended Posts

.Καταργείται πριν από την εκταμίευση της δόσης η υποχρεωτική παρουσία δικηγόρου για τη σύνταξη των σειράς εγγράφων ενώπιον συμβολαιογράφου (νόμος του 1954).

 

 

τωρα μπορει αν ξυπνησουν και οι δικηγοροι

 

Να το δω να ψηφιστει πρωτα...

Link to comment
Share on other sites

offtopic: Οι πολιτικοι μηχανικοι παιρνουν καποιο επιδομα καθε μηνα (εργαζονται-δεν εργαζονται) ? Μου το ειπε καποιος γνωστος μου αλλά δεν το εχω διασταυρωσει ακομη.

Link to comment
Share on other sites

+1!(το χρωστούμενο) Που μπορώ να γραφτώ για αυτό το επίδομα, καθώς δεν το έχω λάβει από τότε που έχω κάνει έναρξη; Θα μου το δώσουν αναδρομικά;

Edited by kostassid
Link to comment
Share on other sites

offtopic: Οι πολιτικοι μηχανικοι παιρνουν καποιο επιδομα καθε μηνα (εργαζονται-δεν εργαζονται) ? Μου το ειπε καποιος γνωστος μου αλλά δεν το εχω διασταυρωσει ακομη.

Ο Υπ.Οικ. (ο αποτυχημένος Γιάννης Στουρνάρας, πρώην Παπαδρεϊκος πρόεδρος ΙΟΒΕ-απελευθέρωση αμοιβών μηχανικών=ανάπτυξη) στο 'πε

Ο ΣΚΑΪ, το ΜΕΓΚΑ, ο Κυρ' Μπάμπης, ο Πορτοσάλτε, ο "Μπουμπούκος";

Ναι! Παίρναμε και επίδομα "προπέλας". Όταν το κόψανε, φτήνυναν οι οικοδ. άδειες και τα Δημ. Έργα

Edited by man21
Link to comment
Share on other sites

Δεν αντέχω.... TROLL... "Κι εδώ ΠΑΛΙ οι ΠΜ είναι από πάνω!!! Δηλαδή οι λοιπές ειδικότητες γιατί να μην παίρνουν το επίδομα???"

:grin:

Link to comment
Share on other sites

Ως ΠΜ που είμαι (και το 'χω σίγουρο το ......"επίδομα" 8-) ), να ρωτήσω αν το "επίδομα" προσαυξάνεται λόγω τέκνων? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Edited by Kapa
Link to comment
Share on other sites

Καποίοι τα λέγαμε κάποτε οτι όλα τα ταμεία θα γίνουν ένα και φαίνομαστε γραφικοί.

Δυστυχώς ο φουκαράς ο Ρουπακιώτης είναι στο νοσοκομείο καί δεν τους έκατσε πάλι,ξέρετε καμιά παράταση , καμιά μελέτη επι μελέτης καμιά επιτροπή.

Νομίζω το θέμα έκλεισε.

ΑΝΕΚΔΟΤΟ

ΕΡΩΤΗΣΗ... Στο επιστημονικό ταμείο του ΕΤΑΑ οι δικαστικοί επιμελητές ποιά επιστήμη θεραπέυουν .

ΑΠΑΝΤΗΣΗ.. Τού coyrrier :grin:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση εκανα. Κουλαρετε. Μπορει να μπερδευτηκε με τα επιδοματα των μηχανικων του δημοσιου. Ειναι και εκτος θεματος, οποτε παρακαλω ληξτε το.

8-)

Link to comment
Share on other sites

Σιγά μην μπερδεύτηκε... Υγρασία κάνει..... Και όταν η υγρασία μένει τότε παθαίνει ζημιά το έργο....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.