Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Άδειες για ίδρυση πολιτιστικού κέντρου/πολυχώρου.


miatagreece

Recommended Posts

Καλησπέρα,
ενδιαφέρομαι να φτιάξω έναν πολυχώρο ο οποίος θα περιέχει διάφορες δραστηριότητες και κοιτάω μήπως μπορέσω να πάρω και άδεια για προβολή ταινιών. Θα ήθελα να με βοηθήσει κάποιος αν γνωρίζει που πρέπει να απευθυνθώ για να πάρω άδεια για προβολή ταινιών και να ενημερωθώ για το κόστος της άδειας. Σε έρευνα στο ίντερνετ δεν βρήκα κάτι που να με βοηθήσει. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γενικά θα το πω, με αφορμή το προηγούμενο πόστ της Αθηνάς_Θ:

Καλησπέρα,
ενδιαφέρομαι να φτιάξω έναν πολυχώρο ο οποίος θα περιέχει διάφορες δραστηριότητες και κοιτάω μήπως μπορέσω να πάρω και άδεια για προβολή ταινιών. Θα ήθελα να με βοηθήσει κάποιος αν γνωρίζει που πρέπει να απευθυνθώ για να πάρω άδεια για προβολή ταινιών και να ενημερωθώ για το κόστος της άδειας. Σε έρευνα στο ίντερνετ δεν βρήκα κάτι που να με βοηθήσει. Ευχαριστώ. 

 

Κατοικώ στα Γρεβενά και θέλω να αγοράσω καράβι σε κάποιο νησί και θα ήθελα να μου πείτε τι χρειάζεται για να κάνω διεθνείς μεταφορές. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει για την άδεια? 

Και πόσο κοστίζει η άδεια?

Επίσης εχω και 30 στρέμματα στον κάμπο....τι μπορώ να κάνω?

Απαντήστε μου παρακαλώ.

 

Edited by alfisti1978
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

για λειτουργια  πολυχώρου τεχνών, όπου θα ασκούνται δραστηριότητες όπως πολεμικές τέχνες, χορός, μουσική και μελέτη, τι αδεια απαιτειται?

Η χρήση γης γράφει " χώρους συνάθροισης κοινού-κτιρια εκπαίδευσης"

Μία ιδέα είναι να βγει άδεια ως χώρο συνάθροισης κοινού κάτω των 50 ατόμων.Τι λέτε?

Edited by Largy
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.