Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

Εμένα δύο του Οκτώβρη μπήκανε τώρα. Του Νοέμβρη τώρα έφυγε για υπουργείο.

 

Υ.Γ. Δεν μπορώ να μην παρατηρήσω ότι η Θεσσαλία και ιδιαίτερα τα Τρίκαλα, έχουν πάντα πολύ έντονη παρουσία στις λίστες. Να υποθέσω ότι οι συνάδελφοι στην ιδιαίτερη μου πατρίδα το τρέχουν πολύ το πρόγραμμα...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και επειδή όπως σε κάθε απόφαση, θα ακολουθήσει σχετική ερώτηση...

σας ενημερώνω ότι υπάρχουν στην απόφαση δικοί μου πελάτες που έκαναν αίτηση Δεκέμβριο.

Κανένας του Γενάρη.

tsx την εχω κανει πολλες φορες αυτη την ερωτηση. η περιπτωση μου (15 νοεμβρη) ηταν σε αυτη την υπαγωγη . σε ευχαριστω για ολες τις ενημερωσεις.

παντως καθε μηνα βγαινει μια υπαγωγη . οι προηγουμενες ειχαν περιπου 1000 ονοματα. αυτη ομως ειχε 2000+ . αρα δειχνουν να το τρεχουν πιο πολυ το προγραμμα. αναλογα μακαρι να γινεται και με την καταθεση των χρηματων στο τελος.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δύο του Οκτώβρη μπήκανε τώρα. Του Νοέμβρη τώρα έφυγε για υπουργείο.

 

Υ.Γ. Δεν μπορώ να μην παρατηρήσω ότι η Θεσσαλία και ιδιαίτερα τα Τρίκαλα, έχουν πάντα πολύ έντονη παρουσία στις λίστες. Να υποθέσω ότι οι συνάδελφοι στην ιδιαίτερη μου πατρίδα το τρέχουν πολύ το πρόγραμμα...

Το τρεχουμε αλλα μας τρεχει..... γεια σου πατριδα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το πρόγραμμα έχει καλό ρυθμό και αυτό δείχνει πως για άλλη μια φορά χωρίς το δημόσιο τα πράγματα κυλούν πολύ πιο ομαλά.

Link to comment
Share on other sites

φαντάζομαι σε κάποιες περιφέρεις με μεαλύτερα θέματα όντως είναι ζήτημα λίγων μηνών, τώρα για νησία ίσως παραταθεί κανένα χρόνο ακόμη

Link to comment
Share on other sites

Εγκρίθηκε και δικός μου πελάτης που αίτηση (ΠΕΑ κλπ) μέσα Δεκεμβρίου.

Αλλά ενώ το ΠΕΑ έχει νόμιμη 150€ στην απόφαση γράφει

ΚΟΣΤΟΣ

ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟΥ

ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗ (x

2)

 

300,00

 

Δεν έπρεπε να γράφει 150,00;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.