Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

kalamakiotis

Recommended Posts

Είναι σίγουρα αυτό αλλά είχα την εντύπωση πως θα ήταν 150,00x2 ... Τέλος πάντων....

Είναι και άλλο ένα μέσα,.... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βασικά απ' ότι έχω καταλάβει δε γίνεται έλεγχος για τις αμοιβές. Ότι γράφει το Π.Ε.Α. εγκρίνεται (για τ.μ. μιλάω).

Edited by nzerman
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να καταχωρηθεί στις παρεμβάσεις π.χ στα συστήματα σκίασης 2 αναδόχους έργου , ένας για τέντες και ο άλλος για τα εξώφυλλα των κουφωμάτων με διαφορετικές δαπάνες ή θα το κόψουν; Στον οδηγό διάβασα όπου είναι δυνατόν να μπαίνει ένας ανάδοχος ανα παρέμβαση αλλά χωρίς να είναι και δεσμευτικο.

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον θα είναι δύο διαφορετικοί προμηθευτές, θα είναι υποχρεωτικά 2 και οι γραμμές. Με δύο γραμμές το έχω κάνει και γω.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

στην αποφαση υπαγωγης μου εγκριθηκε ποσο για κουφωματα με συγκεκριμενα τ.μ. (22 τ.μ.). τωρα σκεφτομαι να χτισω το ενα ανοιγμα και θα μειωθουν τα τ.μ. (19 τ.μ.) αλλα το τιμολογιο θα ειναι το ιδιο αρχικο ποσο. εφόσον πιανω τον στοχο δεν νομιζω να εχω προβλημα. σωστά?

Link to comment
Share on other sites

Πρόσεξε μην γράψεις στο τιμολόγιο περισσότερα τετραγωνικά και κουφώματα από ότι μπει στην πραγματικότητα.

Σε περίπτωση ελέγχου θα βρεθείς υπόλογος, χωρίς δικό σου όφελος.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.