Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

kalamakiotis

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 4,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα...πήρε η τράπεζα πελάτη σας που είχε κάνει αίτηση στο εξοικονομώ 1 να του πεί νακάνει αίτηση στο νέο εξοικονομώ?γιατί πήραν πελάτη μου από την εθνική σήμερα και τους είπαν οτι πρέπει να κάνει αίτηση στο νέο εξοικονομώ και οτι δεν ισχύει το προηγούμενο (σήμερα ενημερώνουν κόσμο)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό συνέβη και σε δικό μου πελάτη. Τον πήραν τηλέφωνο να του πουν απλά να κάνει αίτηση στο καινούριο. Προφανώς πήραν απάντηση για το Υπουργείο πως δεν πρόκειται να εγκριθεί κανένας άλλος από το εξοικονομώ Ι. Δεν πρότειναν όμως ούτε άλλο σύμβουλο ούτε τίποτα. Απλά ενημέρωσαν. Καλά κάνανε. Φανταστείτε κανέναν κολλημένο Συριζαίο που παρακολουθεί ΝΕΤ και τους πιστεύει πως θα δοθούν λεφτά και για τους παλιούς. Θα μείνει με το ΠΕΑ στο χέρι αν δεν κάνει κίνηση./

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί δεν το λένε επίσημα? Στο ΕΤΕΑΝ στο πρώτο εξοικονομώ λένε ότι δεν ξέρουν τίποτα, όπως και στην Πειραιώς δεν ξέρανε τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Αυτό συνέβη και σε δικό μου πελάτη. Τον πήραν τηλέφωνο να του πουν απλά να κάνει αίτηση στο καινούριο. Προφανώς πήραν απάντηση για το Υπουργείο πως δεν πρόκειται να εγκριθεί κανένας άλλος από το εξοικονομώ Ι. Δεν πρότειναν όμως ούτε άλλο σύμβουλο ούτε τίποτα. Απλά ενημέρωσαν. Καλά κάνανε. Φανταστείτε κανέναν κολλημένο Συριζαίο που παρακολουθεί ΝΕΤ και τους πιστεύει πως θα δοθούν λεφτά και για τους παλιούς. Θα μείνει με το ΠΕΑ στο χέρι αν δεν κάνει κίνηση./

Καλά και αν το εξοικονομώ άνοιγε κανονικά τι θα γινόταν? υποτίθεται τώρα έπρεπε να είχαμε κάνει ήδη τις αιτήσεις...εγώ στο ετεαν που πήρα + τράπεζα Πειραιώς  δεν έχουν επίσημη ενημέρωση

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνουν πελάτες για ΠΕΑ, σύμβουλοι κλπ. (οι συνεργάτες της τράπεζας)!

Αυτό ακριβώς. Με πήρε μια κυρία σήμερα και μένα από την εθνική και μάλιστα με παρέπεμψαν σε μια εταιρία που συνεργάζεται με την τράπεζα ονόματι πλάνετ.

Τη συνέδεσα με καιρο φυσικά!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Μου ζήτησαν από κατάστημα της Εθνικης να προσκομίσω Εξουσιοδότηση Εξόφλησης Δαπανών. Το υπογράφει ο πελάτης μου είπαν αλλά δεν το βρίσκω πουθενά και ούτε μου το έχουν ξαναζητήσει. Γνωρίζεται περί τίνος πρόκειται; 

ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.