Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΓΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΑΠΟ ΤΕΙ


Recommended Posts

Γεια σας!θα ηθελα να ρωτησω το εξης.θελω να κανω μεταπτυχιακο στις ανανεωσιμες πηγες ενεργειας και εχω τελειωσει μηχανικος τεχνολογιων αντιρρυπανσης απο τα τει κοζανης.ως γνωστον, δεν εχουμε επαγγελματικα δικαιωματα και θελω να μαθω αν με το μεταπτυχιακο παιρνω ΕΔ σε αυτην την ειδικοτητα επειδη το πτυχιο μου δεν ειναι ασχετο.αν δεν παιρνω ΕΔ μπορειτε να μου πειτε που αναγραφεται ωστε να ειμαι σιγουρη?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ΕΔ με μεταπτυχιακό , προς το παρόν δεν παίρνεις . Αρα είναι καλύτερα , είτε να περιμένεις , είτε να ψαχτείς στο εξωτερικό με το πτυχίο σου γιά δουλειά εκεί .

Link to comment
Share on other sites

Οπως είπε και ο συνάδελφος τα μεταπτυχιακά δεν σου δίνουν παραπάνω ΕΔ δικαιώματα από αυτά που έχει κάποιος από το βασικό του πτυχίο....είτε για απόφοιτο ΑΕΙ ή ΤΕΙ το ίδιο και το αυτό...Μόνο επιμόρφωση και μπόνους στο βιογραφικό σου...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα σας και απο μένα

Θα ήθελα να ρωτήσω τι γνωρίζεται για το μεταπτυχιακό ,Συστήματα Ανανεώσιμων Πηγών Ενέργειας, ΠΜΣ στο ΤΕΙ Πάτρας.

Καθως εδω και καιρό ψάχνω καποιο μεταπτυχιακό που να έχει σχέση με την βιοκλιματική αρχιτεκτονική και πιστέυω οτι αυτό ανταποκρίνεται.

Ειναι αναγνωρισμένο ;
Πιστέυετε αξίζει να το προχωρήσω ;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.