Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Εγγραφή στο Μητρώο Μονίμων Επιθεωρητών


gapidianak

Recommended Posts

9/9 ξημέρωσε συνάδελφοι, είδε κανείς κανένα νέο σχετικό με τη συγκρότηση του οριστικού μητρώου όπως είχε ανακοινωθεί ότι θα ξεκινούσε σήμερα??

Link to comment
Share on other sites

Στο δρόμο για το γραφείο σταμάτησα σε ένα περίπτερο για τσιγάρα. Καθώς ανοίγω το πορτοφόλι μου τι να δω; Ήταν γεμάτος κάρτες μου που έγραφαν όνομα ειδικότητα και κάτω κάτω με bold "ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟΣ ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ' . Πόσο μπροστά είναι το ΥΠΕΚΑ ;

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Πηγα να μπω στο link υποψηφιοι μονιμοι ενεργ.επιθεωρητες και μου εβγαλε η οτι η σελιδα δεν λειτουργει.Ειτε εχει πεσει απο την επισκεψιμοτητα ειτε την ετοιμαζουν (λεμε τωρα...)

Link to comment
Share on other sites

Σημερινό ποστ συναδέλφου σε άλλο τόπικ για το ίδιο θέμα:

 

Ούτε σήμερα πρόκειται να αρχίσει η υποβολή αιτήσεων (επίσημη απάντηση από Ε.Υ.Ε.Ν.  ΤΗΛ.  2106974704, 2106974714)

Link to comment
Share on other sites

το συστημα ανοιξε.......δεν γινετε να ολοκληρωσεις την διαδικασια γιατι δεν γινετε επισυναψη εγγραφων.....

 

αν καποιος προσωρινος εκανε τα σεμιναρια που το 90% τα εκανε ,γιατι να μην βιαστει;;;η μονη προυποθεση ειναι τα σεμιναρια

Link to comment
Share on other sites

Το παράβολο που ζητάει είναι αυτό που πληρώθηκε από τους προσωρινούς για την αρχική εγγραφή τους στα μητρώα ή καινούργιο;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.