Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Ηλεκτρονική Υποβολή ΦΕΜ μέσω Taxisnet


GEORGE MICHEAL

Recommended Posts

Επομενως για να καταλαβεις αν το συστημα, εφοσον εχεις πληρωσει, το δεχτηκε και εισαι ΟΚ...περιμενεις ποτε θα φανει ο αριθμος πρωτοκολου στο εντυπο που "βγαινει" στο συστημα της εφοριας. Σωστα?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

καλησπέρα αν είναι κανείς ξύπνιος, προσπαθώ να μπω στην εφαρμογή του taxis για το ΦΕΜ και βγάζει 404. Στις άλλες μπαίνω κανονικά, έχει πρόβλημα η συγκεκριμένη? ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα αν είναι κανείς ξύπνιος, προσπαθώ να μπω στην εφαρμογή του taxis για το ΦΕΜ και βγάζει 404. Στις άλλες μπαίνω κανονικά, έχει πρόβλημα η συγκεκριμένη? ευχαριστώ

 

error 404 και σε μένα

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ κατ'αρχάς και τους δύο, εγώ στο gsis μπαίνω αλλά η πλάκα είναι ότι πάω φπα και μου βγάζει 'δεν έχετε υποχρέωση υποβολής'. Μια χαρά, συμφωνώ αλλά να το κρατήσετε αυτό, μην τ'αλλάξετε αύριο  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ κατ'αρχάς και τους δύο, εγώ στο gsis μπαίνω αλλά η πλάκα είναι ότι πάω φπα και μου βγάζει 'δεν έχετε υποχρέωση υποβολής'. Μια χαρά, συμφωνώ αλλά να το κρατήσετε αυτό, μην τ'αλλάξετε αύριο  :mrgreen:

 

 

Κάθε θαύμα , τρεις ημέρες , οπότε καλού κακού , ξαναδείτε την εφαρμογή από Δευτέρα.... :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.