Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Νομοσχέδιο περί εξασκήσεως του επαγγέλματος πολιτικού μηχανικού, αρχιτέκτονος και τοπογράφου


vagiotis

Recommended Posts

ανθρωπε αν ψαξεις ποστ μου θα δεις πως, δεν εχω ουτε θεμα και γιατι δε μου βγαινει να χω, αλλα γιατι δε θελω με τα τει κλπ

το θεμα ειναι βαζουν ορια στα διπλωματα και αφηνουν τα πτυχια εκτος

δλδ ενας μηχανολογος τει θα υπογραφει τα ηλεκτρικα και εδω συζηταμε αν ο διπλ εξαιρεθει

 

πιασ τ αυγο και κουρευτο

Edited by OTTO_engine
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 232
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το ξέρω οτι δεν έχεις θέμα και για αυτό και σε σχολιάζω . Ούτε εγώ μπαίνω σε κόντρες . Επί της ουσίας ὀμως δεν τέθηκε ποτέ θέμα ηλεκτρολογικών μελετών για τους μηχανολόγους τε και το αντἰστροφο

Edited by BAS
Link to comment
Share on other sites

α ... και που στε?

 

εδω ειναι το τυρι.....

 

η φακα ομως ειναι εδω http://www.michanikos.gr/topic/37817-%CE%9A%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%BF%CF%80%CE%BF%CE%AF%CE%B7%CF%83%CE%B7-%CF%83%CF%84%CE%BF-%CE%95%CE%A4%CE%91%CE%91-%CE%9C%CE%AC%CF%81%CE%BD%CE%B7-24-%CE%A0%CE%AD%CE%BC%CF%80%CF%84%CE%B7-23114-300%CE%BC%CE%BC/

Edited by OTTO_engine
Link to comment
Share on other sites

Γιατί νομίζεις ότι στον ΟΑΕΕ είναι καλύτερη η κατάσταση ? Ασε που τα λεφτά είναι πιό πολλά . Τυπικά βέβαια μπορείς να το κλείσεις το μαγαζί , αλλά αυτό ισχύει παντού .

Link to comment
Share on other sites

Βρε ΟΤΤΟ μας βλέπεις ευχαριστημένους τους μηχανικούς ΤΕ που δεν αναφερόμαστε πουθενά; Αν είναι να γίνει ξεκαθάρισμα πρέπει να γίνει για ΟΛΟΥΣ.  Από το πρώτο Διπλωματούχο μέχρι τον τελευταίο πτυχιούχο. Να τελειώνουμε πια με την κοροϊδία το επάγγελμα του μηχανικού εν έτη 2014 να ρυθμίζεται με νόμους του 1930! 

Link to comment
Share on other sites

Πέρα από τα υπόλοιπα....Πόσο πιθανό πιστεύετε ότι μπορεί να γίνει κάτι? Να γίνει, να γίνει.....όχι τα συζητάμε και βλέπουμε. Εστω σαν εκτίμηση...

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Πέρα από τα υπόλοιπα....Πόσο πιθανό πιστεύετε ότι μπορεί να γίνει κάτι? Να γίνει, να γίνει.....όχι τα συζητάμε και βλέπουμε. Εστω σαν εκτίμηση...

Καθολου...1000 ευρω στοιχηματιζω..

Link to comment
Share on other sites

Βρε ΟΤΤΟ μας βλέπεις ευχαριστημένους τους μηχανικούς ΤΕ που δεν αναφερόμαστε πουθενά; Αν είναι να γίνει ξεκαθάρισμα πρέπει να γίνει για ΟΛΟΥΣ.  Από το πρώτο Διπλωματούχο μέχρι τον τελευταίο πτυχιούχο. Να τελειώνουμε πια με την κοροϊδία το επάγγελμα του μηχανικού εν έτη 2014 να ρυθμίζεται με νόμους του 1930! 

 

ας περιμενουμε 16 χρονακια ακομα. Τα 100 πρωτα χρονια ειναι δυσκολα, μετα συνηθιζουμε

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.