Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Αστεία - Ανέκδοτα (σχετικά και μη...)


iovo

Recommended Posts

Ενας τυπος υποψιαζεται οτι η γυναικα του τον απατα . Το πρωι αντι να παει στην δουλεια την στηνει στο παρκακι απεναντι απο το σπιτι του. Ενα εικοσαλεπτο μετα βλεπει καποιον να χτυπαει το κουδουνι της μονοκατοικιας του και την πορτα να ανοιγει . " Σας τσακωσα πουλακια μου " μονολογει και περιμενει κανα δεκαλεπτο να τους πιασει στα πρασα. Βαζει το κλειδι στην πορτα και ανοιγει . Η γυναικα του στον πανω οροφο τον ακουει και λεει στον εραστη " αμαν ο αντρας μου φυγε γρηγορα " . Ο εραστης πεταγεται γυμνος και μεσα στον πανικο του παει να βγει απο το παραθυρακι της τουαλετας οπου και σφηνωνει . Μπαινει ο αντρας στηνκρεβατοκαμαρα " που τον εχεις μωρη , ξερω οτι με απατας " και αρχιζει να ψαχνει τα δωματια . Ανοιγοντας την τουαλετα τον πετυχαινει σφηνωμενο με τον κ**ο προς το μερος του . " Ηρθες να μου γ******ς το σπιτι π****η΄; θα σε πληρωσω με το ιδιο νομισμα " λεει και κατεβαζει το παντελονι . Ανεβαινει στην μπανιερα αλλα δεντον φτανει , ριχνει δυο λεκανες παταει πανω αλλα δεν τον φτανει , φερνει σκαλα αλλα η μπανιερα τον εμποδιζει . Βριζοντας λεει στον εραστη . "την γλυτωσες μωρη κουφαλα , παω να φερω το ψωμομαχαιρο να σου κοψω τ'α*****α ". Και ο εραστης " ΡΕ ΦΙΛΕ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΣ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΑΚΟΜΑ " .

Link to comment
Share on other sites

Τεσσερις τα ξημερωματα . Ενα ζευγαρι κοιμαται αποτε ξαφνικα χτυπα επιμονα το κουδουνι της εξωπορτας . Σηκωνεται ο συζυγος βριζοντας , ριχνει κατι πανω του και ανοιγει την εξωπορτα . Βλεπει μπροστα του εναν τυπο που μετα βιας στεκεται ορθιος απο το μεθυσι του .

" Φίλος , ερχεσαι να με σπρωξεις ;" του λεει .

Ζοχαδιασμενος ο τυπος του αρχιζει τα βρισιδια και του κλεινει την πορτα καταμουτρα . Πριν προλαβει να φτασει στο κρεβατι ξανα το κουδουνι χτυπα επιμονα . Ανοιγει και ο μεθυσμενος του ξαναλεει .

" Φιλος , ερχεσαι να με σπρωξεις;" . " Φυγε αμεσως ρε αλητη " ,του λεει ," γιατι θα καλεσω την αστυνομια " και κλεινει την πορτα . Πηγαινει στο κρεβατι και η γυναικα του που εχει ξυπνησει τον ρωταει τι εγινε .

" Ενας μεθυσμενος ηταν και ηθελε να τον σπρωξω".

"Καλα ρε αντρα μου " λεει η γυναικα " ο ανθρωπος για να σου χτυπαει τετοια ωρα σημαινει πως σε εχει αναγκη και εσυ δεν τον βοηθας; Αν ησουν εσυ στην θεση του;".

Σηχτιριζοντας ο αντρας παει να βοηθησει . Ανοιγει την πορτα κοιταζει δεξια αριστερα αλλα δεν βλεπει τον μεθυσμενο . Ακουει την φωνη του μεθυσμενου απο πιο μακρια .

" Φιλος , ερχεσαι να με σπρωξεις ;" .

" Να ερθω ρε φιλε , που εισαι ;" .

" Εδω απεναντι ρε , στις κουνιες " :razz:

Link to comment
Share on other sites

τι καφρίλα ήταν αυτή ρε iscal?:P επίσης κάνε τον κόπο και μην διαφημίζεις τόσο αθέμιτα. Όρισέ το σαν προσωπικό σου ιστόχωρο/σελίδα από τον πίνακα ελέγχου (πάνω αριστερά).

 

edit: δεν θυμάμαι αν το έχω ξαναγράψει ή να το έχει ξαναγράψει κάποιος άλλος.τεσπα ορίστε η κρυάδα:

Πάνε δύο ξανθιές στο Αμέρικα και βλέπουν τα αξιοθέατα. Σε κάποια φάση τις κόβει λόρδα οπότε σταματάνε για να τσιμπίσουν 2 hot dog. Με το λεξικό στο χέρι παραγγέλνουν, πληρώνουν και πάνε στο κοντινό παγκάκι να φάνε. Κάθονται λοιπόν και ανοίγει η μία το sandwich να δει το περιεχόμενο. Στην συνέχεια ρωτάει την άλλη ξανθιά: "Ρε φιλενάδα, εσένα ποιο μέρος του σκύλου σoυ έτυχε?" :lol:

Link to comment
Share on other sites

τι καφρίλα ήταν αυτή ρε iscal?:P επίσης κάνε τον κόπο και μην διαφημίζεις τόσο αθέμιτα. Όρισέ το σαν προσωπικό σου ιστόχωρο/σελίδα από τον πίνακα ελέγχου (πάνω αριστερά).

 

Ζητω συγγνωμη , δεν το γνωριζα . Ευχαριστω για την ενημερωση . Οσο για την εκφραση καφριλα δεν νομιζω πως χρειαζοταν να διατυπωθει . Πιστευω πως γραφω σε εναν πολιτισμενο χωρο και μου αρεσει να βλεπω τα πραγματα καλοπροαιρετα - προφανως σε αντιθεση με εσενα . Κανεις μεχρι στιγμης που απαντησε η διαβασε τα posts μου δεν εκανε οποιαδηποτε παρατηρηση . Επειδη θεωρω τον εαυτο μου πολιτισμενο θα παρακαλεσω αλλη φορα να απευθυνεσαι με πιο ωριμους χαρακτηρισμους .

Ευχαριστω εκ των προτερων .

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω παρεξήγησες! Το "καφρίλα" πήγαινε στο ανέκδοτο! Όπως λέμε άκυρο ή κουφό με καλή έννοια, χαριτολογώντας! Δεν αναφερόταν στην διαφήμιση. Εάν ωστόσο σε πείραξε δεν υπάρχει πρόβλημα, απλά δεν το ξαναχρησιμοποιώ και σβήνω.

Κοίτα και τα π.μ. σου.

 

Φιλικά και με πολύ καλή διάθεση,

mred-akias

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.