Μετάβαση στο περιεχόμενο

Διαγωνισμός για τρία (3) βιβλία ΝΟΚ - Κωδικοποίηση & Ανάλυση της Αρχ. Μηχανικού, Ελένη Μπούτου-Λεμπέση


Engineer

Recommended Posts

Προσπαθούμε να ελέγχουμε "χειροκίνητα" Arche, όλο και κάτι μπορεί να μας ξεφύγει βέβαια γιατί το moderation επαφίεται στο προσωπικό χρόνο του καθενός μας.

Συνεπώς η βοήθεια όλων των μελών είναι καλοδεχούμενη και απαραίτητη για ότι μας ξεφεύγει κατά καιρούς σε κάθε θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαίνω ότι είναι πολύ δύσκολο, ιδιαίτερα δύσκολο με το χειροκίνητα και οταν μιλάμε για τόση δουλειά. 42 σελίδες με συμμετοχές, σίγουρα όλοι πρέπει να βοηθάμε και θα κάνω μια προσπάθεια επίσης.

Σκέφτομαι μόνο αν υπήρχε τρόπος ηλεκτρονικός να ελέγχαμε "ηλεκτρονικά" τις συμμετοχές ότι είναι μοναδικές. Δύσκολο γιατί δεν είμαι ο πιο κομπιουτεράς που υπάρχει και όμως έχετε τον λόγο και την θέληση και για μια μοναδική την δικιά μου αλλά και για την προσπάθεια που θα καταβάλλω έντονα το απόγευμα να ξεκαθαρίσω λίγο κάποια πράγματα.

Επίσης μήπως θα ήταν χρήσιμο να βάζαμε κάποιο excell που θα περνούσαμε τα ονόματα με αλφαβητική σειρά και θα ξεκαθάριζε τις διπλοσυμμετοχές, (αν υπάρχουν τέτοιες)??

Οπως και να έχει, ευχαριστώ για το χρόνο και συγχαρητήρια για την προσπάθεια!

Link to comment
Share on other sites

Δηλωνω και γω συμμετοχη......

 

 

ΥΓ. Για να μην φτανουμε στο σημειο να ελεγχουμε 500 συμμετοχες χειροκινητα, ας πραξει το καθε μελος το καθηκον του.

Link to comment
Share on other sites

Η κλήρωση δεν γίνεται γενικά για μηχανικούς, γίνεται για τα μέλη του michanikos.gr

 

Το όριο των 5 αναρτήσεων για εμένα είναι λάθος.

Θα έπρεπε να είναι μεγαλύτερο.

Συμφωνώ και εγώ. Το όριο πρέπει να αναπροσαρμοστεί γενναία προς τα επάνω..

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.