Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ενημέρωση για το θέμα της αύξησης των εισφορών στην αρχική σελίδα του φόρουμ


Roy_Hobbs

  

113 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Ποια μορφή πιστεύετε ότι πρέπει να έχει η ενημέρωση για το θέμα της αύξησης των εισφορών στην αρχική σελίδα του φόρουμ?

    • Banner που να δηλώνει μόνο την αντίθεση των Μηχανικών στην αύξηση των εισφορών.
      2
    • Banner που να δηλώνει αντίθεση και να οδηγεί στη δήλωση συμμετοχής για προσφυγή ενάντια στην αύξηση των εισφορών.
      86
    • Banner που να δηλώνει αντίθεση και να οδηγεί σε νήμα συζήτησης πάνω στην αύξηση των εισφορών.
      31
    • Καμιά ενημέρωση στην αρχική σελίδα του φόρουμ για το θέμα της αύξησης των εισφορών.
      2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 46
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Έχει καταντήσει αηδία η όλη υπόθεση.

Ποιός σύλλογος και ποιο ΤΕΕ και ποιά δεν ξέρω και εγώ τι.

Δεν έχουμε κανένα δικαίωμα. Μόνο εμπαιγμό και εκμετάλλευση.

 

Πλήρωσε γιατί δεν θα έχεις περίθαλψη; Ασφάλιση; Σύνταξη; Εφάπαξ;

Μα τουλάχιστον θα έχω 5200ευρώ το χρόνο. Κάτι είναι και αυτό!!!

 

Πήγα σαν χαζός σήμερα να εισπράξω εγγεκριμένα (από παλαιότερα), χρήματα από τον ΚΥΤ!!!!

Ποιόν ΚΥΤ μου λένε; (Μάλλον για τον Ιππότη της Ασφάλτου θα μιλάγαν αυτοί).ΕΟΠΠΥ σαν όλους, κύριεεεεε.

 

Ωραία να πληρώνω ότι και οι άλλοι τουλάχιστον;

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε φίλε γιατί όταν μετά από 2 χρόνια κατάλαβες ότι ανήκεις στον ΕΟΠΠΥ πλέον, να γιατί βρίσκουν και τα κάνουν.... Με το συμπάθιο δηλαδή λίγη ενημέρωση για τα βασικά... 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Θα επαναφέρω το ζήτημα της τοποθέτησης μπάνερ στην αρχική σελίδα του φόρουμ. Εν όψει των όποιων διαβουλεύσεων σχετικά με το ασφαλιστικό των μηχανικών με τη νέα πολιτική ηγεσία, εκτιμώ ότι αν μη τι άλλο θα πρέπει να είναι σαφής η αντίθεση του συνόλου των συναδέλφων για αυτό το τόσο καυτό θέμα. 

 

Υπενθυμίζω ότι τα ειδοποιητήρια από το Α' 2015 και για τρία χρόνια εκτοξεύονται στα 3.000 ευρώ το εξάμηνο. Από το 2018 και για άλλα τρία στα 3.500 ευρώ, από το 2021 στα 4.000 ευρώ... 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.