Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Υπολογισμός αντικειμενικής αξίας ακινήτου


Giorgos1987

Recommended Posts

Συνάδελφοι καλησπέρα.Ο σύνδεσμος, που αναφέρετε για τον υπολογισμό,μου βγάζει "Ο εξυπηρετητής της Γ.Γ.Π.Σ. δεν μπόρεσε να βρει το έγγραφο που ζητήσατε.".Μήπως ξέρει κάποιος γιατί? Δεν μπορώ να κατεβάσω και το αρχείο του excel απο τα downloads.

 

Ευχαριστώ

 

Ψαχνω κ εγω καποιο excel για 1 προχειρο υπολογισμο αντικειμενικης αξιας ενος καταστηματος κ υπογειου.

Υπαρχουν καπου excel για υπολογισμο αντικειμενικης αξιας καταστηματος οπως παλαιοτερα?

 

(Υ.Γ. ΔΕΝ θελω να αγορασω προγραμμα για να υπολογισω αντ.αξιες για 1-2 υπολογισμους το χρονο :) )

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 159
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Ειδα και γω τα λινκ που δωσατε...βρηκα και καποια αρχεια απο τα downloads...αλλα και παλι αυτοι οι συντελεστες και οι συνιστωσες που λαμβανονται υποψιν δε μου ειναι ξεκαθαρες.

Μου ζητησαν να βρω την εμπορικη αξια μιας μονοκατοικιας + του οικοπεδου του, και δε θελω να κανω καμια πατατα...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

η αντικειμενικη αξια ακινητου πως βεβαιωνεται σε δικαστηριο;

την εχω υπολογισει με τα excelofylla της ΓΓΠΣ,μπορει να μου πει κανεις πως εκτυπωνεται σωστα (σε τι μεγεθος χαρτιου ) και τετοια.....

Edited by mixyak790
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Συνάδελφοι, μήπως κάποιος έχει κατεβάσει τα φύλλα υπολογισμού αντικειμενικής αξίας της ΓΓΠΣ; Από ότι βλέπω προσωρινά η ΓΓΠΣ τα έχει απενεργοποιήσει (μάλλον τα βελτιώνουν). Αν κάποιος τα έχει, με ενδιαφέρει το φύλλο υπολογισμού αντικειμενικής αξίας οικοπέδου. Μπορείτε απευθείας να μου το στείλετε με email στο [email protected]

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

αν πας " αντικειμενικη αξια εντυπα"

σου κατεβαζει ολα τα εντυπα

και μετα θελει κατι ...περιεργα...που δεν τα ξερω...

καλημερα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.